Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tehetnek hogy vegre...

Mit tehetnek hogy vegre legyen valakim?

Figyelt kérdés
Szoval,sokan mondjak akkor jon a szerelem mikor nem szamitasz ra.Nem is foglalkozom vele,mert annyi elfoglaltsagom van,hogy nem jar az eszem folyton ezen.De mostanaban elkezdtem ezen gondolkodni.Hamarosan 18at toltom es meg soha nem volt senki...kicsit elkeseredtem.Ugy erzem eleget vartam,en is megerdemelnek valakit.Mivel sok helyre jarok,probalok ismerkedni uj kapcsolatokat kialakitani,ugy gondolom johetet volna mar egy fiu.Mar nem tudom min valtoztassak,nem akarok senkinek megfelelni,ne essen felre ertes belole,de mindig a legjobbat probalom kihozni magambol..Persze nekem is vannak elvarasaim,de nem olyan huuu milyenek. :) Mit tehetnek?Mi a baj?Mit csinaljak?Remenytelen hogy valaha is legyen valakim?Torodjek bele?

2017. dec. 2. 16:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne add fel!
2017. dec. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Hova sietsz?

Én 18 voltam, mikor először randiztam.

2017. dec. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
50%

17 évesen nagyon sok embernek nem volt még senkije.

Nyitott vagy az ismerkedésre,remek. Ennél többet nem is kell tenned,mert az már erőlködés lenne.

Egy,amit ne tegyél: Ne udvarolj,nyomulj vagy palizz,mert attól,hogy egyenjogúság van,még taszító egy lánytól.

2017. dec. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem udvarolok nem az en dolgom!Mar megjartam hogy egy par fiura rairtam,kiderult milyen nagy fuckboyok..es ez a baj hogy ezekbol van a legtobb...marmint ezekbol a “rosszfiukbol” en nekem egy jofiu kell :) Tudom az ertekeim,es nem jovok ossze akarkivel voltak mar fiuk akik ramirtak de tudjatok miert...egy korre meg kossz inkabb nem,en nem akarom az igy elveszteni a szuzessegem :))) lehet nem a legjobb gondlkodas de en igy latom jonak...de semmire nem jutok vele
2017. dec. 2. 16:35
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha sok helyre jársz, kommunikatív vagy, illetve törődsz magaddal, a külsőddel, akkor igazából ezen kívül nem kell mást tenned. Vedd észre az alkalmakat. És nem mindig a legnagyobb dumás srácok a nyerők :). Figyeld a környezetedben lévő emberek jeleit, gesztusait. A srácok többsége nagyon bátortalan manapság, ez generációs probléma, most inkább nem fejteném ki. A lényeg, hogy ha látsz valakin érdeklődést, akkor nyugodtan kezdeményezz beszélgetést, legyél közvetlen. puszi/öleléstől ne félj, sokan nem merik bejátszani, nyugodtan tedd meg az első lépést ezen a téren is, ha az adott srácnak nem megy :D
2017. dec. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Persze torodom magammal :) Mondjuk jobban szertem ha egy fiu kezdemenyez,mivel meg nem volt senkim,eleg nehez maximalis magabiztossagal oda menni valakihez :/ lehet az a baj hogy nem tudok sok ideig szemkontaktust tartani? :))
2017. dec. 2. 17:25
 7/13 anonim ***** válasza:

#4: De,ez a legjobb gondolkodás. Mondjuk a ráírás is túlzás. Mert görcsös keresést sugall. Nekem taszító egy lánytól.Fogadja a közeledést, ha egy srác szimpatikus neki, de ennyi.

Soha nem volt még alkalmi kapcsolatom, de ha egy lány rám írna, jó eséllyel én is csak azt akarnám. Tudod, miért? Mert akar, mert rámírt. Ilyenkor nincs veszíteni való, max.azt mondja nem, ha igen, akkor meg kaptam ingyen szexet egy könnyű vérű pitsától. AKitől komolyat akarok, annak meg udvarlok én.

2017. dec. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Az egyik hozzászóláshoz fűzném hozzá,hogy aki érdeklődést mutat, az tegye is meg az első lépést. A kettő között egy szinte láthatatlan vékony határvonal húzódik. Aki ennyit nem tesz meg egy lányért, mégis miért "járna ki" neki egy kapcsolat?

Voltam puhapöts. Annyi lehetőséget szalasztottam el miatta,de megérdemeltem. De semelyik lánytól nem vártam,hogy kezdeményezzen, csak mert én nem mertem.

2017. dec. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Szóval te nem kezdeményezel mert a fiúk dolga, és még szemkontaktust sem tudsz tartani.

De azért elvárod, hogy a fiúk kezdeményezzenek, ők elég magabiztossággal odamenjenek hozzád.


"Mar megjartam hogy egy par fiura rairtam,kiderult milyen nagy fuckboyok."

Én is megjártam h a legaranyosabb csajt kinéztem magamnak, és kiderült hogy az is r1banc. Ezek után tovább nézelődtem, hátha találok olyat aki nem az.


"Ne udvarolj,nyomulj vagy palizz,mert attól,hogy egyenjogúság van,még taszító egy lánytól."

Lehet úgy kezdeményezni egy fiúnak, hogy a srác rohadtul örül, és nem hányja el magát.

De ugye, neveljük a lányokat arra hogy nehogy kezdeményezzenek mert taszító, utána még sírnak hogy a fiúk leszarják őket ők meg nem léphetnek semmit.

2017. dec. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igen megtanultam azota se irtam egy sracra se :) marmint ahogy montad csak egy alkalomra gondol...
2017. dec. 2. 17:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!