Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért tesznek ilyet az emberek?

Miért tesznek ilyet az emberek?

Figyelt kérdés
Épp technika volt és kellet egy cipősdobozból házat csinálni. A fiú aki mellettem ül épp kivitte volna a sajátját és én nem vettem észre,ki volt tolva a szekem. Erre elordítja magát hogy: Tanár úr (a nevem) túl dagadt és nem tudok kimenni. Megalázott az egész osztály előtt. Nem tudom mit akart elérni ezzel de csak annyi történt hogy mindenki némán bámult és azt suttogták hogy szegény… Sajnos nem ez volt az első eset. Álltam a két pad között és át akart menni.(SIMÁN ÁT FÉRT VOLNA) ő arrébb lökött erőből és odaordítja hogy:dagadt vagy menny arréb. Reggelente ne akarok suliba menni mert félek hogy hogyan fog megalázni. Miért csinálja
2017. dec. 4. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:
47%

Egy. Vagy egy büdös paraszt a srác ės direkt szekál, ezesetben add vissza.

Kettő. Kövėr vagy ės igazat mond. Ezesetben ne hisztizz. Ha zavar a kövėrsėg sportolj.

2017. dec. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

neki is van hibája, te meg orditsd el magad hogy “én meg attól az undorító nagy orrodtol nem férek el te böszme”

Vagy ilyesmit.

Utána leszáll rólad.

2017. dec. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Bem mondanám magam kövérnek. 42-es nadrág és XS-M es a meretem
2017. dec. 4. 21:11
 4/6 anonim ***** válasza:

Mond neki ezt legközelebb jó hangosan:

Annyi èrtelem van a fejedben, mint hal a sivatagban.

2017. dec. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Látom, nagyon bánt a dolog, hiszen 4 órája már megkérdezted ugyanezt a "tanárok, iskolatársak" rovatban. Ugyanazt tudom írni, mint ott: kérdezd meg tőle, hogy mire volt ez jó? Nem láthatunk a fejébe, bár szerintem, csak szimplán bunkó és szórakoztatónak találta a dolgot.
2017. dec. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1, bejössz neki

2, vagy valami pszichológiai baja van és ettől érzi jobban magát, ez esetben őt kell sajnálni, hosszabb távon lesznek problémái

2017. dec. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!