Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek írjak neki?

Szerintetek írjak neki?

Figyelt kérdés
Van egy fiú barátom, akivel október végén összevesztünk, olyannyira, h ő letiltott mindenhonnan. Már akkor is bántott, h rosszban vagyunk, de most, h jönnek az ünnepek, mégjobban békülni szeretnék vele... 1 hónappal ezelőtt is gondolkodtam a békülésen, de mostanra erősödött a dolog bennem, ugyanis nem szeretek emberekkel rosszban lenni. Szerintetek érdemes? Vagy ilyenben a "pasiknak" van előnyük?
2017. dec. 5. 14:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem írj rá! Sok veszteni valód nincs.
2017. dec. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szerinted hogy kezdjem?
2017. dec. 5. 15:06
 3/9 anonim válasza:
Írj rá!
2017. dec. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És mivel kezdjem? Szia, hogy vagy? Ez nagyon sablonos lenne, hisz haraggal váltunk el..
2017. dec. 5. 15:07
 5/9 Unikornispata ***** válasza:

Ezt formáld ízlésedre:

Szia!

Tudom,hogy legutóbb nem a legszebben váltunk el,ezért is írok most.Nem szeretnék rosszban lenni veled,nekem fontos a barátságod.Sajnálom,ha megbántottalak valamivel.Esetleg benne vagy egy forróborozásban valamikor mostanság?

2017. dec. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hasonlót írtam, kivéve az invitálás valahova, mert azt gondolom, h az már az ő lépésén múlik. Máris leírom neki és leírom a történteket :)
2017. dec. 5. 15:25
 7/9 Unikornispata ***** válasza:
Jujj de szupi,valaki végre megírja a történet alakulását is :) Drukkolooooooooooooook
2017. dec. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ez gyors volt :D Képzeljétek vissza is írt :D Azt hittem tök bunkó lesz, de kedvesen válaszolt, h nagyon megleptem őt, h írtam, ezekszerint hiányoztam neki és h a tiltást leveszi ha szeretném. :)
2017. dec. 5. 15:49
 9/9 Unikornispata ***** válasza:
Juuuuj de jó :) Örülök neki.
2017. dec. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!