Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek tényleg meghalt...

Szerintetek tényleg meghalt VV Fanni?

Figyelt kérdés

2017. dec. 5. 19:17
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Miért ne lennének emberek?

Azok.

És nem ártanak senkinek (csak maguknak)...

Sajnos általában nagyon alacsony az önbecsülésük ezért is állnak prostinak.

De nem ismerheted az életüket és hogy mi miatt jutottak erre a döntésre.

2017. dec. 7. 14:58
 12/17 anonim ***** válasza:
17%

A francokat alacsony önbecsülés...

Gazdagok akarnak lenni,jól élni úgy hogy semmit nem csinálnak csak megd*g*tják magukat idegen ízléstelen vénemberekkel...

Én egy ügyvédtől vagy egy bírótól nem sajnálom a havi egy millás keresetet sem,rengetet tanult,nehéz,nyomasztó felelősségteljes munka de megdolgozik a pénzéért.Ezek a az ostoba erkölcstelen emberi roncsok null erőfeszítésekkel majdnem ennyit keresnek...Legyen csak rizikós ez a munka,lássák csak ebből a példából hogy magyarországon dolgozni kell és nem adócsaló ribiként élni.

Ezalól kivételek azok akik az utcán állnak azok függők vagy valóban kényszerítik a szexre,de aki saját magát felregizni a r*sszlányokra arccal,az minden csak nem kényszerített,nem is stricije van a legtöbbnek hanem barát vagy családtag őrzi,vagy fizetett bizti őr.

Ilyen malőr előfordul ebbe a szakmába,ne legyél bűnöző és nem halsz meg,ha meg bűnöző illegális adócsaló lettél,viseld a következményeit.

2017. dec. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
26%
Sajna igen,a gyilkos felig meddig beismerte.sajna itt a veszpremi erdobe van elasva ajol lalom de a test valoszinu soha nem lesz meg
2017. dec. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
52%
Nem tudom, nem ismertem...
2017. dec. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

szerintem sajnos igen, meghalt.

Nyugodjék békében.

2017. dec. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Egy év telt el azóta... Majdnem.. Bárcsak élne, de túl kicsi ennek az esélye. Ámbár, ha tényleg meg is halt, hogyan lehet egy emberi testet ennyire eltüntetni? Erre adjon valaki magyarázatot... Ha tényleg meghalt, MIÉRT nincsen holttest sehol már egy éve...? Nem létezik, egyszerűen nem létezik, hogy így el lehet egy testet rejteni.
2018. okt. 2. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

úgyhogy eleve krematóriumba tették, vagy nehezékekkel dobta a vízbe a csávó a testet...


vagy külföldön van a holttest, és csak elterelő kitérő volt az a hely , ahol eddig keresték.


ehhez azért nem kell nagy ész, ha ért valaki a kriminológiához....

2018. okt. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!