Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki volt Lady Dianna hercegno,...

Ki volt Lady Dianna hercegno, illetve meghalt vagy megolték?

Figyelt kérdés

2017. nov. 29. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Google?
2017. nov. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
22%

Voltak érdekes ügyek, de ha el akarták volna tenni láb alól, akkor lett volna annak szolidabb megoldása.

Az viszont tuti, hogy Harry nem az apjától van:D

Kefélt boldog boldogtalannal :D

2017. nov. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
Épp a minap láttam dokumentumfilmet erről valamelyik Nat.....mittomén csatornán talán, hát azért meglepő részletek vannak amiket ha összeraksz eléggé gyanús. Nekem csak az nem stimmel, hogy miért? Megértem, hogy miért kellett Pearl Harbour vagy 9/11, de Diana hogyan zavarhatott be ennyie bárkinek? Akkora szégyen lett volna azzal az arabbal összeházasodnia, neki gyereket szülnie, nem vagyunk már a középkorban.
2017. nov. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
De Harry 100% hogy az apjától van, csak az a kérdés hogy ki az apja..
2017. nov. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Az ember azt hinné, hogy ha már sikerült odatennie magát a JÓBA egyszerű nőként az élete tejben-vajban...és mint láttuk, és történt az okos ember a háta közepére se kívánja ezeket a NAGY embereket, akiknél egy esküvő Magyarország 100 éves költségvetése. Ilyenkor miért nem költik az afrikai éhezők re. Megölték, mert "betolakodó" volt, és súlyosan sértette (többször) a "protokolt". Az t írtam, amit a dokumentum filmben hallottam.

Egy "senki" ne nagyzoljon más pénzén, mert az életével játszik. Lapátra került eddig az összes, pl. Merilin Moore is.

2017. nov. 30. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
68%
Marilyn Monroe..Ha arra gondolsz, hogy kavart Kennedy-vel és azért ölték meg..
2017. nov. 30. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!