Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy számomra nagyon kedves...

Egy számomra nagyon kedves személyt folyamatosan inzultálnak, szerintetek mi lenne a megfelelő reakció?

Figyelt kérdés

Történet a következő:

Van egy nagyobb társaság akikkel kéthetente, havonta össze járunk fiúk lányok vegyesen. Van kemény mag is, és új arcok. Ebben az évben jár köreinkbe egy csaj, akivel nagyon jó kapcsolati viszonyban vagyok, elég sokat beszélünk szinte mindenről, és úgy érzem valami alakul is közöttünk. Viszont, van egy iszonyat paraszt srác, aki beleszeretett ebbe a csajba, pedig semmi nem volt közöttük ebben biztos vagyok, a csaj már számtalanszor lekoptatta, elmondta neki szépen csúnyán. De nem érti meg. Folyamatosan próbálja magához húzni, verbálisan elkezdte sértegetni, az elejében még ez nem volt durvának tekinthető, most viszont nagyon durva. 1 hónappal ezelőtt elég durván elkezdte ráncigálni részegen, hogy már pedig ki fog menni beszélgetni, amire én nyakon kaptam a srácot és mondtam neki húzzon haza gondolkozni. Akkor próbált megütni,de részegségi állapota miatt esélye sem volt. Mivel én nem minden alkalmon tudok ott lenni, minden 2. 3., ezért nem mindig tudok ott lenni az összerezzenéseken. Más is a társaságból kiáll a lányért, mert teljesen neki van igaza. Elkezdtük kizárni a srácot a társaságból, aminek az eredménye az lett, hogy a háta mögött szídja folyamatosan a családját, hugát, öccsét és ha meglátja az utcán odaszalad hozzá jópofizni, a legszörnyűbb,hogy 26 éves a srác!

Szerintetek mit lehet tenni ilyen esetben? Mert ez a paraszt folyamatosan kavarja a szrt megérteni nem ért meg semmit, a lányt meg teljesen kikészíti (ez a célja, mondjuk ezt nem mutatja felé), de látom rajta kiderül a beszédjéből egyből.



2017. dec. 6. 12:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Valamelyik határozottabb arc közületek írjon rá a srácra vagy hívja fel/vagy keresse fel személyesen, és mondja el neki, hogy ezt sürgősen hagyja abba, szálljon le a lányról. Ha nem ért a szóból, és minden próbálkozás ellenére zaklatólag lép fel, akkor is van még lehetőség. A mai világban sok baleset érheti az embereket, a legváratlanabb helyeken... 8 napon belül gyógyuló sérülések lehet, hogy már elgondolkoztatnák
2017. dec. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
36%

Szólj a barátaidnak és közösen ugassátok le a következő gyalázkodása után. Abból érteni fog, ha mindenki leugatja, és rájön, hogy nem egy jó túlélési taktika, ha hazudozik és gyalázkodik mások háta mögött.


B verzió.

Rágalmazásért feljelentés vagy feljelentés kilátásba helyezése :)

2017. dec. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem kerek a történeted. Elhiszem, hogy te ennyit tudsz a dologról, de azt nem, hogy valaki, aki 26 évig normális volt, szeretik a barátai, hirtelen teljesen megkattan, és minden ok nélkül, folyamatosan zaklat egy piruló szűzleányt, aki vele sohasem állt szóba. És teszi mindezt a régi barátai szeme láttára, akik hiába kelnek az ártarlan hercegnő védelmére, hiába szól mindenki srácra, ő inkább elveszíti az összes barátját egyszerre, inkább összevereti magát, de csak ostromolja tovább MINDEN ELŐZMÉNY ÉS BÁTORÍTÁS NÉLKÜL a leányzót. Na ilyen egyszerűen nincs. Valamit neked nem mondtak el.
2017. dec. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#3 valóban kimaradtak részletek!

A srác elmúlt 3 évben teljesen kifordult magából, amióta nagyobb mennyiségű pénzt keres (szerencsejátékból)

Nagyon sokan nem szívleltük az elmúlt időszakban. A szűkebb(baráti) összejövetelekre nem is hívtuk egy idő után, csak a nagyobb összefutásoknál. És vannak a társaságban olyan emberek akikkel eddig jó viszonyban van/volt. 5 éve ismerem nem volt a sráccal gond, de mostanában tényleg elviselhetetlen.Még a legjobb barátjának is tönkre akarta tenni a kapcsolatát.

Hogy miért járt a köreinkbe mégis? Na ezt a kérdést én is állandóan felteszem!

2017. dec. 6. 13:07
 5/5 anonim ***** válasza:

"Hogy miért járt a köreinkbe mégis? Na ezt a kérdést én is állandóan felteszem!"

Mert önmagán nem veszi észre a változást. Nem veszi észre, milyen kiállhatatlan bunkó lett. Sok ilyennek voltam már tanúja. Szerencsére az ilyenek mindig elmaradnak egy idő után a társaságtól.

2017. dec. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!