Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos kisfiam kb.1 hete...

6 hónapos kisfiam kb.1 hete folyamatosan vakarja a jobb fülét. Nem fájlalja, nyomogatom neki, nincs rá reakció, csak vakarja, de már véresre. Találkozott már valaki ilyennel?

Figyelt kérdés
2011. dec. 19. 08:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez lehet fogzás miatt is. Az én kisfiam is majd letépi a fülét néha. Nekem a védőnő mondta, hogy kisugározhat a fájdalom a fülre.
2011. dec. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is sokszor dörzsölgeti a fülét, de azért nem véresre. Sajna én sem tudom, hogy miért.
2011. dec. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Fogzás. Erre is gondoltam már, de most gondolkodtunk a férjemmel, és ő is és én is úgy emlékszünk, hogy volt már ilyen nála...mármint ez a fül vakarászás. Most 1 hete vakarja, de előtte is vakarta olyan 3 hete...szóval így szakaszosan vakarja, nem tudom máshogy írni:-) Ez is lehet a fogzástól? Azért lesz véres a kis füle, mert hiába rövidek a körmei, addig tekergeti a fülében a csepp kis kezé amíg csak végigszántja valahogy. És most már varas is neki.
2011. dec. 19. 09:16
 4/5 A kérdező kommentje:
De ha fogzás akkor hol a fog? Vagy az lehet, hogy most csak zavarja, aztán később bújik ki?
2011. dec. 19. 09:17
 5/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Nálunk már két hósan voltak fogzásra utaló jelek. 8 hósan bújt ki az első. Most volt egy éves és 4 foga van de már kétszer voltam vele dokinál mert azt hittem megfázott, úgy köhögött hogy majd megfulladt, és mindkétszer azt mondta, hogy a foga miatt van. Persze fog azóta sem bújt ki. Mivel minden gyerek más csak gondoltam megírom, hogy náluk ez a fültépés valószínűleg az miatt van. Elég régóta csinálja csak abban bízom idővel elmúlik.

2011. dec. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!