Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Folyamatosan bántanak, mit...

Folyamatosan bántanak, mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Én most vagyok nyolcadikos, és már ötödikes korom óta basztat az egész osztály. Nem tudom mit tudnék tenni, leginkább egy fiú van rámszállva, de olyan szinten hogy folyamatosan cseszeget, beszólogat. Ő összefogott a többi fiúval, és mostmár szinte mindenki engem bánt. Ma például beszóltam nekik, mert már elegem van belőlük, és emiatt megfenyegettek, hogy meg leszek verve én szerintem hogyha meg is ütnek akkor szerintem vissza fogok ütni mert már nagyon elegem van belőlük. Ezzel csak az A baj hogyha vissza is ütök akkor csak még jobban bántani fognak és még egy beírást is kapok, ami így nyolcadikban nem olyan szerencsés a felvételi miatt. Hogyha az a fiú egyedül jön nekem akkor simán megvédem magam de ha összefog a haverjaival akkor szétvernek. De nem csak ez a baj hanem hogy tényleg folyamatosan bántanak engem és már nem tudok mihez kezdeni😢😢
2017. okt. 20. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Mondd el a szüleidnek, majd ők beszélnek az ofővel.
2017. okt. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1 köszi, de már az ofő is tud róla, és a szüleim is, de nem nagyon tudnak mit kezdeni😢😂😂
2017. okt. 20. 18:14
 3/5 anonim ***** válasza:
És ha az osztályfőnököddel behívatnátok annak a fiúnak a szüleit?
2017. okt. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Milyen kötsög kölkök vannak a világon...! Sajnálom.
2017. okt. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mi történt veled?
2018. máj. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!