Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy mai 23 éves "idősnek"...

Egy mai 23 éves "idősnek" számít szerintetek, olyan szempontból, hogy még tanul, dolgozik, és még nincs saját családja?

Figyelt kérdés

Az ismeretségi körömben egyre többen alapítanak családot l húsz - huszonpár évesen (igaz, nem függetlenek teljesen a szülőktől)

Ma ez volna a normális, ideális út ebben az életszakaszban? A kérdést komolyan teszem fel.

Lassan megkérdojelezem a saját életem normális mederben való haladását.



2017. dec. 7. 07:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Minden ember egyedi, és egyedi az életútja is. Tudom, hogy nehéz, de nem szabad másokhoz méricskélni magunkat, ez a boldogtalanság legfőbb forrása. Ha nem érzed még szükségét a családalapításnak, akkor ne tedd meg a környezeted nyomására. Ha eljön bármilyen változtatásnak az ideje, tudni fogod.
2017. dec. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem idős. A 37 talán már kezd az lenni, de szerintem inkább talán a 40 az, ahonnantól már azért jó lenne, ha lenne valakinek családja, hogyha akar. Ha pasi. Ha csaj, akkor meg olyan 36 szerintem már idős. De hát valakinek később sikerül megteremteni mindent, vagy nem találja meg az ideális társát. Vagy ez a kettő is közrejátszik akár esetleg.
2017. dec. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
87%
Nem. Ez pont, hogy régen volt normális. Manapság egyre inkább kitolódik a családalapítás. A 30 az új 20.
2017. dec. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!