Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy segíthetek egy kolduló...

Hogy segíthetek egy kolduló gyerek Veszprémben?

Figyelt kérdés
Van egy 10 év körüli kisfiú, aki a földön ülve kéreget. Reggel és kora délelőtt is láttam a hèten. Nem règ mentem el mellette, ès egy férfi kérdezgette hogy hol lakik, kivel. Mondta h egyedül lakik már 6(!!!) éve. Teljesen kiakadtam. A férfi egy sajnàlommal konstatàlta a törtènetet és dobott neki aprópènzt majd elment. Mit lehet tenni ebben a helyzetben? Nem èlhet le koldulva egy egèsz èletet. És mèg folytathatnàm a gondolatmenetemet, de a dolog lènyege az h segîtsük hozzà ahhoz, hogy teljesértèkű àllampolgàr lehessen, aki hasznos tagja a tàrsadalomnak. És legalàbb a fiziológiai igènyeit ki tudja elègíteni. Borzalmas èlete lehet...
2017. dec. 8. 12:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyámügynek kell szólni, az is lehet, hogy nem él egyedül, csak hazudta, és a szülei kényszerítik, hogy kolduljon. De akkor is a gyámügy tud segíteni.
2017. dec. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jó esèllyel egy koldusmaffiának dolgozik.
2017. dec. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
koldusmaffiának dolgozik.
2017. dec. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ahol én lakom ott is volt egy gyerek, megkérdeztem tőle kezemben pénzzel, hogy ha oda adom neked ezt, adnod kell még belőle valakinek? Más felé fordította a fejét és azt mondta nem, nyilván részesedésért kéreget, de a javát mások teszik el.


Nem nagyon kell hasra esni attól hogy egy ennyi idős gyerek egyedül van, a legtöbbje elég dörzsölt ahhoz hogy megélje a felnőtt kort, csak addigra vagy ölnie is kell vagy börtönbe is kerül.


Brazíliában, Moldáviában, Romániában, még Amerikában is jelen lévő gond.

Anno Angliában is sok utcagyerek volt, mert kiszökdöstek az intézetből, és lopásból éltek meg.


Én úgy gondolom hogy így jó neki, szerintem Ő megtalálja magának a boldogulást, most ránehezedne az állam, szerinted hogy fogadná? Nyilván örülne neked.

2017. dec. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Fogadd be hazadba es eljen veled
2017. dec. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Rendőrség. Biztos, hogy nem egyedül él, ne hidd el neki. Persze, attól még bűncselekmény áldozata, és ki kell venni ebből a helyzetből.
2017. dec. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Yardot értesíteni kell az illetékes szervekkel felveszi a kapcsolatot .
2017. dec. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!