Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha szomorú vagyok?

Mit tegyek ha szomorú vagyok?

Figyelt kérdés

Igazából nem tudom úgy elmondani de olyan furán érzem magam talán szomorú vagyok nem tudom úgy elmondani tudom nevetséges de lehet hogy azért érzek így mert ma lett vége a kedvenc sorozatomnak és nem lesz több rész ( Grimm ) sorozatot néztem de nem azt a Grimm mesét ha nem egy másik fajtát jó ez lényegtelen mondjuk ti mit szoktatok tenni ha szomorúak vagytok ?



Ja és amúgy ajánlóm azt a sorozatot mert nagyon jó



2017. dec. 9. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Nézek másik sorozatot:D
2017. dec. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen ez jó ötlet de ez annyira jo film volt
2017. dec. 9. 21:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Szomorú voltam szintén, amikor az Ezel c. Bosszú mindhalálig véget ért. Megbántam, hogy minden részt néztem, az elején csak úgy a háttérben ment, szépen beszippantott. Soha többet sorozat, föleg, ha török
2017. dec. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak ürességet érzel. A sorozat adott valamit ami most hiányzik. Majd találsz mást, ez törvényszerű. Egy embernek életében nem csak 1 hanem több “korszaka” is van.
2017. dec. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!