Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire nézne hülyének a...

Mennyire nézne hülyének a postás, ha a pikachus onesie-mben nyitnám ki az ajtót?

Figyelt kérdés
23 éves nő vagyok és otthon többnyire egy pikachu onesie-t hordok. Ha váratlanul valaki csöngetne az ajtón, akkor nem tudom mennyire sokkolnám ezzel a látvánnyal. Vagy inkább gyorsan kapjak magamra valamit, amíg lefutok kinyitni az ajtót? Igen tudom, first world problems, ennél nagyobb gondom az életben sose legyen, de kiváncsi vagyok mások véleményére.

2017. dec. 10. 12:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Hallod...sza..d már le ki mit gondol....Én ha tehetném Hugrabugos egyenruhában mennék mindenhova.

Ki törődik a sok mugli véleményével?

2017. dec. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

#11

"....Én ha tehetném Hugrabugos egyenruhában mennék mindenhova."

Én ugyan nem tudom milyen a hungrabubos egyenruha, de ha leszarod az emberek véleményét (nagyjából én is) akkor felmerül a kérdés, hogy miért nem teheted?

2017. dec. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Voltam postás,nem egyszer megtörtént hogy a nők mindenféle éppen hogy csak magukra kapott cuccokban,köntösben stb. nyitottak ajtót,kilátszott a fehérneműjük vagy szinte a cickójuk is-úgy vettem hogy az volt a borravaló...
2017. dec. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Én meg postáspólóba nyitottam ajtót a postásnak. :D És akkor mi van? :P
2017. dec. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!