Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha utánvéttel veszek valamit...

Ha utánvéttel veszek valamit használtan mástól, kibonthatom a csomagot mielőtt fizetek? Nem fog hülyének nézni a futár vagy postás vagy aki hozza?

Figyelt kérdés
Csak ellenőrzésképp, nehogy fél tégla legyen benne. Ha mondjuk megnéztem, tényleg az van benne és később derül ki, hogy nem működik, akkor mi a teendő? Ott helyben még nem tudom ellenőrizni tényleg működik-e.

2014. aug. 6. 22:56
 1/5 A kérdező kommentje:
Még azt elfelejtettem írni, hogy ha utánvéttel veszem, postán maradóra akkor ott biztos kibonthatom nem?
2014. aug. 6. 23:01
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem bonthatod ki, míg át nem vetted.
2014. aug. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor marad a bizalom, bár telefonon is beszéltem vele, meg e-mailben is. Csak nem tudok már bízni, annyi csaló ember van.
2014. aug. 6. 23:08
 4/5 A kérdező kommentje:
Még azt akartam kérdezni, hogy ha mondjuk postán maradon kérem és fizetés után ott bontom ki,aztán nem az lesz benne amit vártam pl rossz állapotban van a cucc, vagy fél tégla, akkor mi a teendő?
2014. aug. 6. 23:39
 5/5 anonim válasza:

Vannak futárcégek amelyeknél szólsz a futárnak, hogy átveszed a csomagot, de várja meg amíg tételesen ellenőrzöd a csomagot (erre időlimit van) Aztán ha valami hiányzik, akkor jegyzőkönyvet kell felvetetni.


A Magyar Postánál nincs ilyen, ha utánvételesen rendelsz valamit és átkúrnak így jártál. Ők csak szállítanak és kézbesítenek, ilyesmivel nem foglalkoznak.

2014. aug. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!