Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mostanában divat lett ez a...

Mostanában divat lett ez a molesztálás zaklatás dolog a celebek körében?

Figyelt kérdés
Nincs már olyan akit ne vádoljanak
2017. dec. 10. 18:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem fontos, hogy foglalkozzanak vele, mert sajnos sokszor az áldozatok, ha nem ismertek, csak hétköznapi emberek, nem is mernek segítséghez fordulni, vagy lebeszélik őket, aztán a molesztálók élnek vígan tovább, és folytatják, mert nincs szankció.
2017. dec. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
Itt az a szomorú dolog, hogy ez a kampány összemossa a megerőszakolást, a zaklatást, és a bunkó nyomulást. És elveszi az egésznek a súlyát, az emberek ingerküszöbét már nem fogja elérni egy idő után az ilyesmi, és akkor is legyinteni fognak, ha egy-egy valóban komoly eset kitudódik. Másfelől meg undorítónak tartom, hogy politikai tőkét kovácsolnak egyesek ebből, és így vagy úgy, de megpróbálnak kihasználni egy ilyen hullámot. (Ha nagyon aktuális akarok lenni akkor Havas Henrik és Baukó Éva esete (és előzményként a Vona könyv). Felszínesnek tartom az ilyen médiakampányokat, és szerintem többet ártanak, mint használnak. Lehet lepontozni.
2017. dec. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%
Mert beindult a láncreakció és a média teret ad a nagy tömegeknek . Az erőszakot általában a nyomulás előzi meg , a kéretlen célozgatás és a többszöri elutasítás ellenére történő ajánlattétel zaklatás . Havas trógerságáról már 7 éve a Dopmennek nyilatkozott a csaj , meg lehet nézni a youtubeon . A vádaskodó Alekosz rég leszerepelt s a feltünősködő agyrémei szimpla hazugságok ...A politika ezt csak felhasználja .
2017. dec. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
62%
Nem divat lett, hanem ennek most jött el az ideje. Ez mindig volt, és nemcsak a celebek közt. Ha többen kiállnak egymásért, akkor könnyebb beszélni róla.
2017. dec. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
47%

Ez nem divat, sokkal inkább van szó arról, hogy kiürült a persely és megkel tömni újra. Hát a legegyszerűbb módja, előhúzni egy ősrégi, 10 éves történetet és feldobni.


Kérdem én, miért most és miért nem akkor (?) ha én olyan lány vagyok akkor eleve nem is keveredek ilyen szituba, vagy ha igen, akkor közlöm , hogy párom, férjem, gyerekem, vőlegényem van, hagyjon békén. És igen, mert én (Éva, Anikó) nem vagyok olyan, nem is akarok feljutni a létrán olyan áron , hogy hagyom magamat csöcsörészni, meg bele vinni más egyéb szexuális játékokba. Ott hagyom az illetőt a p-ba és keresek más munkát.

Molnár Anikó is egy nagy f..sz különben, mert pont ő dumál, amikor még Dubait is megjárta és fsza kis történetei voltak a sejkekkel való kapcsolatairól. XD

2017. dec. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A semmiért, na persze. Messziről jött ember azt mondd amit akar.


[link]

2017. dec. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
60%
Szerinted a nemi erőszakot meg lehet állítani annyival, hogy "ne"? Te is jó nagy hülye vagy.
2017. dec. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
72%

ma 20:47


Miért kit erőszakoltak meg ?!

2017. dec. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
37%
Erőszak az, amikor 5 nagy bantu néger menekült elkap az utcán és megraknak! De! mi itt, most zaklatásról beszélünk.
2017. dec. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Erőszak csak 5 fekete lehet? Egy fehér nem?
2017. dec. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!