Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért léteznek ilyen undorító...

Miért léteznek ilyen undorító emberek? (molesztálás)

Figyelt kérdés

Par eve, mikor villamoson utaztam, tortent ez az eset. Keso februar/ kora marcius volt. Hetek ota az volt az elso nap, amikor sutott a nap. A villamos utolso kocsijanak hatuljaban voltam. Csak paran alltak, a tobbiek mind a szekeken ultek. Delutan egy-ketto korul volt.

Odaalltam a lepcso aljara, es az ajton at neztem a napsutest. A lepcso tetejen, a korlat masik oldalan egy 30 koruli, kopasz, melegitonadragos nagyon magas pasi allt.

Annyira elveztem a napfenyt, hogy a kulvilag szinte teljesen megszunt szamomra. A jobbkezem a korlaton volt. A szemem sarkabol lattam, hogy valami kozelit fele. Azt hittem, hogy a pasi keze az. Pont, mielott leszalltam volna (2 megallot mentem), ereztem, hogy valami hozzaer a kezemhez. Odaneztem, es lattam, hogy a nemiszerve az. Annyira meglepodtem, hogy nem tudtam, mit csinaljak. Csak annyit nyogtem ki magambol, hogy "Fuj!". A pasi az ellenkezo iranyba indult. Nekem semmi nem jutott eszembe, az se, hogy a rendorseget hivjam. Tele voltam undorral es gyulolettel, otthon addig mostam es suroltam a kezem, amig veres nem lett.


Miota ez megtortent, keptelen vagyok bizni a ferfiakban es undorodom a nemi szervuktol. Mar a latvanyatol is enyhe hanyingert erzek. (Arrol nem is beszelve, hogy sokaig tartott, hogy normalisan tudjak gondolkodni a szexrol ezutan es ne prud modon. De igy se tudom magam elkepzelni, hogy valaha is lefekudjek ferfival. Max novel fogok szeretkezni)


Azt nem ertem, hogy valakinek hogy jut ilyen eszebe ilyen undormany. Raadasul ilyen alattomos, fereg modon, amikor nem figyelek oda. Basszus, csak 16 eves kislany voltam.

Azon is gondolkodtam mar, hogy vajon a tobbi utas latta-e ezt, vagy ahogy kozeledik a peniszevel. Mert ha latta valaki, akkor miert nem szolt?

Illetve sokszor hallottam mar, hogy ilyen (szexualis zaklatas, molesztalas stb) csak a kihivo oltozkodesu, szexi lanyokkal tortenik. Hat en tulsulyos voltam, talpig vastag, fekete kabatban.


Egyaltalan nem ertem, miert leteznek a Foldon ilyen ferges, korcs, undorito "emberek"!


Bocs, hogy ilyen hosszu volt es hogy nincs ekezetes betu. Es legyszives ne irjatok privit, csak kommentben valaszoljatok, ha akartok.



2015. ápr. 13. 16:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

"Illetve sokszor hallottam mar, hogy ilyen (szexualis zaklatas, molesztalas stb) csak a kihivo oltozkodesu, szexi lanyokkal tortenik." - ez nem igaz! A vonzó megjelenés növeli a nemi indíttatású bűncselekmények esélyét, de sajnos bárkivel megtörténhet.


Hogy miért? Kapcsold be a tévét, mennyi szennyet tolnak az emberek arcába naponta. És ez csak egy tényező.

2015. ápr. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Elso, igazad van. Azota mar en is tudom, csak akkor nagyon meglepo es sokkolo volt.
2015. ápr. 13. 16:26
 3/14 anonim ***** válasza:
61%
Az a molesztáló valahogy ilyen lett. Azaz a gyerekkorában és a fiatalkorában kell keresni az okokat. A társadalom erkölcsi normáit felülírják benne az alacsonyszintű vágyai, eltompul az empátiája.
2015. ápr. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
21%
Menj el pszichológushoz.
2015. ápr. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

3-as, igen, valoszinuleg igy lehet. Csak azt nem ertem, hogy annak az "ember"-nek mi volt a jo ebben. Miatta tenyleg nem vagyok kepes bizni az emberekben, foleg ferfiakban. Mindig inkabb a legrosszabbra szamitok mindenkitol, minthogy vakon higgyek bennuk, aztan atb*sszanak a palankon. Tiszta paranoias voltam honapokig, sokaig meg arra a villamosra se szalltam fel.


4-es, miert kenne pszichologushoz mennem szerinted?

2015. ápr. 13. 18:31
 6/14 anonim ***** válasza:
77%

Mit miért?

Azért, mert látszik, hogy neked ez traumaként maradt meg és képtelen vagy normálisan feldolgozni, amiben egy pszichológus segítene.

Nos, ezért kellene elmenned hozzá.

2015. ápr. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Talan tenyleg mennem kene. Egy pszichologus hogyan segit? Elmulik majd a paranoiam?


Koszi a valaszokat. Egyebkent szamomra ez azert volt trauma, mert eleg erzekeny a lelkecskem, vagy hogy is mondjam.

2015. ápr. 13. 19:29
 8/14 Gábor t ***** válasza:
88%

Szia. Sajnos van ilyen , van pár idióta, de ez ne tántorítson el semmitő.Az az idióta valószínüleg ebből űzött sportot, de többet úgy sem találkozol vele soha.

Ha nem te vagy ott, mással teszi ugyan ezt. Hidd el nagyon kevés ilyen állat van.

2015. ápr. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Gábor t ***** válasza:
88%
Ha elfogadsz egy bókot , nagyon szépen írsz. :)
2015. ápr. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Igen, en meg pont kifogtam egy ilyen idiotat. Nem lettem ferfigyulolo ennek hatasara, csak nagyon bizalmatlan. Egyebkent szokva vagyok a fiukhoz, sok fiu rokonom van, es csak ocseim vannak. Majd megprobalom lekuzdeni ezt is es ujra bizni az emberekben. Tudom, hogy a vegen mindig en gyozok (ez mindig bejott).


Es koszi a bokot, Gabor. :)

A magyartanarom is azt mondta, hogy jol fogalmazom. Raadasul elenk a fantaziam. :)

2015. ápr. 13. 21:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!