Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ilyen miért történhet meg és...

Ilyen miért történhet meg és mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
Ma reggel a 24-es villamoson az Elnök utca és a Nagyvárad tér közötti megállóban azt láttam, hogy egy ember zaklat egy lányt. Beszólogatott neki és a fenekét fogdosta, annak ellenére, hogy egy barátja, aki vele volt, próbálta leállítani. Én gyenge vagyok, úgyhogy nem mertem rászólni, de most mégis dühös vagyok magamra és sajnálom szegény lányt. Csak én gondolom, hogy ilyenkor az egész villamosnak meg kéne lincselni az ilyet és kidobni? Az emberek miért bírják ezt végignézni?

2017. okt. 27. 14:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
2017. okt. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor azt lehet tenni, hogy határozottan elküldöd a jó qrva anyjába az ilyen mocskot... Én sem vagyok erős vagy nagydarab, egyszer mégis megesett, hogy egy alkoholista cigány patkány egy gyereket fogdosott a vonaton, én ilyenkor kötelességemnek érzem, hogy leszállítsam a vonatról, mások nem tudom hogy vannak vele... legszívesebben a legközelebbi főtér közepén láncolnám ki az ilyet, hogy mindenki azt tegye vele, amit megérdemel, utána meg kapna egy vérsast, de sajnos az ilyen férgekkel is modern ember módjára kell bánnunk.
2017. okt. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mert kárörvendő pszichopaták.
2017. okt. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!