Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fura, ha egy bizonyos ember...

Fura, ha egy bizonyos ember közeledésétől félek?

Figyelt kérdés

Most röhögni fogtok, de egy kisebb csalódás ért fél éve, amikor szakított velem a barátom. (Ugyanis 15 évesen ugye az emberben tombolnak a hormonok és konkrétan meghülyül) Szóval szakított velem a barátom. (Nem is volt nagy kapcsolat, főleg hogy állandóan hazudozott és azt hitte nem veszem észre) Na és most elmentem osztálypénzbe dolgozni, és együtt töltöttem kemény 2 napot, pár évfolyamtársammal, és 10-essel (9-es vagyok szóval új suli meg minden) és a következő nap jött az évfolyam pletykás fűvel-fával összefekszik lányka, és mesélte hogy "Tetszel az xy-nak annak a 10-esnek" Erre én "Miket beszélsz? Honnan veszed ezt?" "Hát mondta hogy jól kijöttetek, és nagyon bír téged" Erre a szemére vetettem hogy az, hogy jól kijövünk még nem jelent semmit.

Aztán erre föl következő este a srác bejelöl, és majdnem minden nap rám ír hogy "Mi van veled?"

És majdnem mindig a macskák viselkedéséről beszélgetünk. Nem mintha zavarna, hogy foglalkozik velem, de sokszor nem tudom hogy kéne reagálnom rá. Nem akarok flegmának tűnni, meg könnyűvérűnek sem, de nem tudom hogy viselkedjek vele. Na és persze még mindig itt van bennem az ideg, hogy "mi van ha ugyanolyan mint Ő volt fél évvel ezelőtt?" Azt is tudom hogy nem működe hosszútávon ez a kapcsolat, meg a gimis "szerelmek" sosem tartanak örökké, de az az igazság hogy nekem is tetszik a srác.

De közben nem tudom hogy tapogassam ki a fiú személyiségét és annyira félek hogy valamit elszúrok, pl másmilyennek mutatom magam anélkül hogy tudnék róla vagy olyan helyzetbe kerülünk, hogy be kell vallanom hogy tetszik nekem aztán minden felgyorsul.

Szerintetek mit kéne csinálnom?



2017. dec. 12. 16:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Először is, nyugodj meg! Másodszor, beszélgess vele továbbra is, ha keresi a társaságod. Nem mindenki olyan bunkó, mint a volt barátod. Ha picit tartasz tőle, akkor ne nyílj meg neki olyan hamar, de vigyázz arra is, hogy ne lökd el magadtól. Ami igazán fontos, hogy mindig add önmagadat. Hajrá!
2017. dec. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!