Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 30-asok,40-esek! Szerintetek...

30-asok,40-esek! Szerintetek is jól visszahozza Majka a "Mindenki táncol" c. számával a 90-es éveket?

Figyelt kérdés
2017. dec. 12. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
44%
Egyáltalán nem . Ő egy futtatott tömeg ripacs . A zenéhez véletlen sincs köze ellenben pl Döglégynek akinek van tehetsége és stílusa . Majorost megcsinálták és egy közönséges reklámarc semmi más . Szimplán mákja volt hogy elment a vévébe aztán feltették a hullámvasútra . Ákos hangja is idegesítő de neki van munkássága ért ahhoz amit csinál . Majoros csak léért tesz mindent , egy riportban úgy 92szer használja az egzisztencia kifejezést . Ezért látod minden műsorban őt mert elvállalja potom pénzért azt amit igazi műsorvezető már nem és égésnek venné. Alter és réteg vonalon kommerszbe rengeteg tehetség pihenőpályán van és kiszorítja őket a szavazós álriáliti giccses kutató mentorált másolat arcai .
2017. dec. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én szemszögemből, nem annyira, mert nekem mindig inkább a rockzene jött be és a sör, nem ez a táncolós- bulizós vonal. Mások számára viszont igen.
2017. dec. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
41%
#1: "Majorost megcsinálták...". Ehhez azért ő is kellett. Amíg a Való Világ többi szereplője eltűnt a süllyesztőben, ő nem.
2017. dec. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
29%

A kérdés nem Majka személyére, munkásságára vonatkozott, hanem konkrétan a dalra.

És szerintem abszolút talált.

Ha belegondolok, hogy gyerek/tini koromban mi volt a menő, jót mulatok rajta.

És sok igazság van a dalban. :)

Persze ezt csak az tudja értékelni, aki benne élt.

2017. dec. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
2.-4.-es válaszoló köszi! Legalább ti megértettétek a kérdést.
2017. dec. 13. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!