Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az nem gáz hogy Majka egy sztár?

Az nem gáz hogy Majka egy sztár?

Figyelt kérdés

Most komolyan ilyenek vezetnek Magyar müsorokat ilyen deviáns zülőtt foszerek ?

Azt meg ugye senki nem hozza nyilvánosságra meg nem gáz hogy vezette a Vad csajok müsort anno ahol lányokat vetkőztetett a féreg manipulativ beszédével,

Énekel a zülöttségről sajnáltatva magát hogy "úgy élek hogy belehalok, pohár az asztalon..

Sebestyén balázs.. egy másik forma, róla is vannak olyan retardált régi videók hogy úgy viselkedik kamera előtt mint egy fogyatékos, helyzeteket kifigurázva

és ilyen értelmiségi emberek müsor vezetők..

Most ennyierővel én is ha megalázok embereket amatőr riporttal én is felfuthatok ezzel és lehetek sztár ?


2016. ápr. 9. 21:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%
Úgy veszem ki, hogy te a süllyesztőben vagy,azért írígykedsz !
2016. ápr. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehetsz,ha vannak jó kapcsolataid!
2016. ápr. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
nem, csak kicsit zavar hogy ilyen alja emberek irányitják a társadalmat, de akik szeretik azok benne vannak azért nem tudják miről beszélek
2016. ápr. 9. 22:08
 4/17 anonim ***** válasza:

De.

De ő csak egy pont kis részlete s festményen.

2016. ápr. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
86%
Hát nem tudom. Szerintem azért mondjuk Majka tehetséges a zenében, a Balázs meg remek müsorvezetö. De alapjában egyetértek azzal, hogy ma már nagyon sok "celeb" van aki az ég világon semmiben nem ért és a botrányaiból él na azokat én sem szeretem.Arra azt mondom, hogy bárki aki elég erkölcstelen lehetne olyan mint mondjuk Ök a Balázst meg a Majkát azért nem sorolnám ebbe a kategóriába..
2016. ápr. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
22%
Ilyen stílussal,és helyesírással pont beillesz azok közé,akik nézik az értelmes műsoraikat
2016. ápr. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
76%

Te meg a bunkó stílusoddal illesz bele egy másik kategóriába..

Nem tudom miért kell a másikkal ok nélkül kötözködni...Típikus megkeseredett személyre vall. Nem kell a világot utálni a saját problémáid miatt

2016. ápr. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
74%

ők a bunkóságukból éltek meg. Nem akkora színészek, szóval tényleg patkányok. Amikor elfelejtem, hogy valós emberekkel viselkedtek úgy, én is nevetek. 10 éve volt.

Kiss Lászlót 55 éve börtönbe küldték, de mellette kijutott az olimpiára, akkor mindenki hőbörög

2016. ápr. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Na igen, Örülök hogy más is igy látja. Nekem a hogyhivják is gyanús kicsit.. nemrég futott be 1-2 éve, az a kiálló állkapcsú humorista, mondjuk róla nem látni, legalább is én még nem láttam ilyen videókat hogy régen olyanokat csinált volna.. csak hogy ilyen gyorsan egyik napról másikra a semmiből feltünt
2016. ápr. 9. 23:41
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Nézzük már meg, hány évesek voltak akkor. A legtöbb ember csinált hülyeséget fiatal korában és kiélte magát. Aki nem, az általában nem is tud olyan jól kommunikálni az emberekkel, mint ők és ebből kifolyólag nem is lesz jó műsorvezető. Ők meg jók benne, ha tetszik, ha nem. Ha szimpatikusak, ha nem.

A Vad csajokban meg ne gondold, hogy a manipulatív beszéd miatt vetkőztek a lányok. Kamerák előtt vagy mögött megkapták a pénzt.

2016. ápr. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!