Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem jutok előre?

Miért nem jutok előre?

Figyelt kérdés
Miért nem tudok feljebb jutni? 32 éves vagyok és kezdhetek mindent előről szinte újra. Az ismerőseim szinte mind sikeresek abban amit csinálnak, én meg mint pályakezdő toporgok. Amint van valami lehetőség, valami közbejön. Kezdeném azzal, hogy 2 munkahelyem is bezárt, mert becsődölt. Pedig kezdtem elérni valamit. A diplomámmal sem jutok előre. Tanulnék valamit, de azt se tudom mit kezdjek el, mert lehet mire megtanulom nem lesz értelme. Komolyan már annyira elegem van. Megint munkanélküliként csináljak olyat amit nem szeretek, amíg mások fele annyi munkát beleadva élik vígan a jó àllásukat évek óta. Mit csinálok rosszul?
2017. dec. 13. 22:12
 1/2 anonim válasza:
100%
nincs szerencséd egyszerűen, mindenkinek van ilyen időszaka.. próbálj meg picit pozitívabb lenni és nyitni a világ felé. fogd fel úgy, hogy ez nem a Te utad volt és a most jön csak a Te időd :) minden hozzállás kérdése.. attól még, hogy az ismerőseidet elégedetnek látod nem biztos, hogy azok is.. ne add fel eljön a Te időd és sikeres leszel. Légy nyitott és pozitív és hidd el minden jönni fog :) (hülyén hangzik, de hidd el tényleg működik)
2017. dec. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyetértek az első hozzászólóval. Én is ilyen helyzetben vagyok, más lassan 10 hónapja, ráadásul profi csalók padlóra küldtek teljesen, bármibe kezdtem semmi sem sikerült, eljutottam már egy pontra, hogy felkelni sem akartam. Jelenleg is nagyon rossz helyzetben vagyok, de a legjobb tudásom szerint igyekszem kimászni belőle. Hiszem, hogy valami igazságnak, kiegyenlítődésnek lennie kell az univerzumban, mert előbb utóbb meg kell térülnie a befektetett energiának, bármennyire is kilátástalannak tűnika helyzet!
2017. dec. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!