Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ezzel mit lehet kezdeni?...

Ezzel mit lehet kezdeni? Tényleg az öngyilkosságon gondolkozom, mert hiába feszülök meg, nem jutok előre!

Figyelt kérdés

25 éves vagyok. Nem akarok mást, mint dolgozni, egy férfi mellett ébredni és nem a szüleimmel lakni!

Nem bírok állást találni - 1 év 4 hónapja keresek! Szar diplomám van (napi 10 helyre jelentkezem, de így nem vesznek fel sehova!), képzem magam, de még sokára lesz vége! A semmiből nem lehet elköltözni! Nem bírom a szüleim mellett! 5 éves gyerekként kezelnek, mindenbe beleszólnak!

A szerelmemmel, akivel életem legszebb hónapjait töltöttem, nem tudok találkozni.

Már az öngyilkosságon gondolkozom. Nem látok ebből sehogy se kiutat.


2015. ápr. 24. 00:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Szemléletváltás kell. Te azt nézed, hogy mid nincs, mit nem értél még el. Ezzel szemben azt kellene látnod, hogy mid van, miért lehetsz hálás a sorsnak. Ha Magyarországon élsz, az máris egy komoly ajándék a sorstól. Több jó dolgot találnál, mint rosszat. Tavasz van. Mond ez neked valamit?
2015. ápr. 24. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1. Hol laksz? Város? Falu?

2. Add lejjebb a meló elvárásaid. Szupermarket,gyorsétterem,telefonos ügyfélszolgálat,hosstes,stb.

3. Miért nem tudsz találkozni a kannal?

2015. ápr. 24. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Most éppen hosteskedem, de csak heti 5 órát tudok dolgozni - mert annyira alkalmaznak - (3500 Ft), abból nem tudok elköltözni (pár hetes meló). A gyrososnál is próbálkoztam, azzal utasított el, hogy nincs tapasztalatom.

A srác most külföldön van és teljesen be van táblázva (tényleg! hétfőtől-szombatig teli van minden napja).


Az élet apró örömei szép és jó dolgok, de egy idő után már kevés.


Köszönöm, hogy írtatok!

2015. ápr. 24. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!