Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Aki ilyeneket ír internetes...

Aki ilyeneket ír internetes társkeresés közben az egy pszichopata?

Figyelt kérdés
Interneten beszélek egy pasival, még nem találkoztunk személyesen. Egy lányra akivel legutoljára randizott azt írta, hogy egyáltalán nem úgy nézett ki mint a képeken, mert agyon photoshoppolta a képeit, meg elvárta, hogy mindent fizessen neki. A volt barátnőjéről meg azt írta, hogy őt zavarta, hogy ő előtte kikkel járt, meg megcsalta őt. Volt úgy hogy este nem tudtam internetezni, meg neki írni sem, ezután azt mondta, hogy miért nem írtam neki, hogy nincs internetem, meg nagyon aggódott értem, rosszul érezte magát amiatt, mert nem beszéltünk. Egyszer megírtam neki hogy tesómmal megyek egy kicsit csavarogni, kikapcsolódni, erre írta, hogy pasizni megyek-e, meg azt írta nekem hogy tetszene ha ő mellettem elmenne csajozni. Azt is írta erre hogy rövid pórázra fogna, igaz utána azt írta, csak viccelt. Állítása szerint neki ír egy másik lány is, de őt senki más nem érdekli most csak én.
2017. dec. 14. 11:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyet hanyagold...nem azt mondom pszichopata, de sajnos problémás az ember az biztos.
2017. dec. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem is pszihopata, de ezek figyelmeztető jelek. Lehet, hogy agresszi'v zsarnok lenne a későbbiekben, miután beleszerettél.
2017. dec. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez már most beteg.
2017. dec. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem pszichopata. Vagyis nem valószínű. Mindenesetre nem a te feladatod kikezelni
2017. dec. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gáz, bele ne menj vele semmiféle kapcsolatba.
2017. dec. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Túl őszintének tűnik pszichopatának, de van vele gond már ha csak a féltékenységet nézzük is.
2017. dec. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Lehet hogy csak valami gyenge jellemű érzelmi sérült ember. De biztos hogy zűrös eset. Elkerülném a helyedbe.
2017. dec. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!