Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi az ŐSZINTE véleményetek...

Mi az ŐSZINTE véleményetek HErBY-ről?

Figyelt kérdés

2017. dec. 14. 13:11
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
93%

Sajnálatra méltó szánalmas ember. A társadalom szemete.

Persze érthető a családi háttere végett hogy miért ekkora érzelmi, lelki sérült, nem ez a bajom vele.


Hanem hogy a nyomorúságát nyilvánosan mutogatta(gatja?) neten, a legcsekélyebb társadalmi felelősségvállalás nélkül, annak maximális tudatában hogy a nézőinek nagy része fiatal gyerek. Abszolút káros és rombolónak tartom a tevékenységét.

2017. dec. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
89%
Egy ideális világban az ilyennek semmi keresnivalója nincs egy normális társadalomban. Sajnos ennyi igénytelen ember van aki szórakoztatónak találja a nyomorát és követik minden nap.
2017. dec. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
70%

Nem látom a produkciót a videóiban, így nem tudok érte semmilyen szinten rajongani, vagy elismerni őt.

Egyébként is a legnagyobb alibizésnek tartom youtubeon a semmitmondó vloggerkedést. Most az hol teljesítmény, hogy néhány átlagember bekapcsolja a kamerát, leül elé és random elkezd belebeszélni mindenféléről?? Ez számomra nem teljesítmény, és Herby pontosan ezt csinálja.

No, persze ha a videókon belül egy komplett, és jól megszerkesztett produkciót kapunk, az már más tészta. Ilyen számomra például Pamkutya vagy a Hollywood Hírügynökség.

2017. dec. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
63%

Én azt nem tudom felfogni, hogy Herby miből él??

Mert a nézettségéből nem sok pénzt kaphat. Közben bérelt lakásban lakik, fizeti a rezsit. Eszik, és issza a Vodkát és a söröket. De kérdem én miből??


Nem hiszem el, hogy ő akár 100 ezer ft-tot megkeres a Videózással, mert nincs olyan nagy nézettsége mint pl. Szirmai Gergőnek vagy a Pamkutyának.

2017. dec. 16. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
95%

Nekem meg az a véleményem, hogy a családi háttér egyáltalán nem indok az ilyen okádék, műcigány viselkedésre.

Nekem is nagyon nehéz gyerekkorom volt, mégis felháborítónak tartom ezt az idiótát.

Az őszinte véleményem pedig az, hogy Herby kifejezetten kártékony a társadalomra, főleg a fiatalabbakra. A Youtube szemete. Szociális fóbiára fogja azt, hogy nem dolgozik, nem akar dolgozni (érdekes, ha piáért kell menni, vagy a kocsmába, ott hirtelen nincs szociális fóbiája), és hogy mindig az aktuális csaján élősködik. A videói alpáriak, a legkisebb mértékben sem üti meg a kulturáltabb értelmi szintet, képtelen két percet úgy végigbeszélni, hogy ne káromkodna állandóan, ráadásul azt a látszatot kelti a fiatal, befolyásolható gyerekeknek, hogy az alkoholfogyasztás menő, mert egy csomó videójában másnaposan teszi az agyát és épphogy le nem okádja a kamerát a szövegelése közben.


Ha én Youtube moderátor lennék, és én felelnék a Magyarországon feltöltött videókért, már rég kitiltottam volna a francba az egész oldalról a mérhetetlenül butító és provokáló tartalom miatt. A legszomorúbb az egészben az, hogy még így is több tízezer olyan igénytelen, mély szinten lévő ember van, aki kíváncsi Herby marhaságaira, és érdekli őket, hogy ez a lúzer, férfinak abszolút nem mondható élősködő éppen mit csinál non-stop, mivel még szó szerint sz@rni is kamerával megy.

Eleinte sajnáltam, de miután bemutatta az igazi énjét, már inkább a hányinger fog el, ha rá gondolok.

2017. dec. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
96%

Herby egy ingyenélő, alpári, igénytelen és roppant műveletlen alkoholista, aki 30+ éves felnőtt létére gyerekektől kéreget pénzt és ha éppen van valakije, akkor azon élősködik. Dolgozni nem akar, mondván szociális fóbiája van, közben a kamera meg mindig ott van a seggében, hogy az egész ország lássa, hogy éppen mit csinál. Herby egy olyan ember, akinek semmi keresnivalója nincs egy normális társadalomban. Aki meg pénzt küld ennek a trógernek, az meg is érdemli, ha névtelenül is ostobának nevezik.

Én nem tudom megérteni, hogy miért nem meszelte el a rendőrség eddig. A nézőközönségének nagy részét a naiv 10-12 évesek alkotják, és ők küldözgetnek neki pénzt. Magyarul egy felnőtt naplopó gyerekeket használ ki, és csal ki tőlük pénzt.


Herby a magyar youtube legnagyobb szégyene (Molnár Krisztiánnal karöltve). Mindkettőt kitiltanám IP címestül a francba (az összes újraregisztrálós profiljaikkal együtt), aztán talán elgondolkodnának azon, hogy fel kéne emelniük a tohonya seggüket és elmenni dolgozni.

2017. dec. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
29%
Sokkal inkább gázabbnak tartom azt, hogy fiatalok, tiniknek kell küldeni neki karácsonyi ajándékot, mert a felnőttek erre nem hajlandóak. Ez az igazán szánalom, hogy a tanuló gyerek adományoz, nem a felnőtt.
2017. dec. 31. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
15%

5-6: látom Karácsonykor beittatok, szomorú egy életetek lehet..:) Fel kéne fogni, hogy az a jövő, amit a Herby csinál, a külföldi youtube csatornákon pl. azt videozzák, hogy egy hajkefét simogatnak 6 órán keresztül. Ha nem hiszed, keress rá az ASMR tartalmakra. Pl egy ilyen: https://www.youtube.com/watch?v=DaXwnTk0hUE

Nem számít mit töltesz fel, a nézettség a lényeg, és a szerződött reklámügynökségekkel a tartalom. Én se tenném fel a lelkem és életem youtube-ra, de ők abszolút kihasználják a modern lehetőségeket.

2017. dec. 31. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Az érdekes Herbynek már új csaja van. A nőknek bejön a kis youtubos élete. Miközben mások keményen dolgoznak a gyárakban 3 műszakban, és még sincs barátnőjük 5 éven keresztül sem.
2017. dec. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Na látom megjöttek a nagy Herbifan-ok.


Kedves 35%-os!


"Herby adja magát, nem produkálja erőlködve"

Elég szomorú, ha ez Herby igazi természete. Tudod egy alkoholista ingyenélőnek nem éppen a követendő mintapéldák sorában kéne lennie. Az otromba, ogre cigány stílust meg akárki tudja produkálni, akinek elég mélyen van a szintje hozzá.


"Herbynek is OKKAL szociális fóbiája, mert ilyen nyomorékok vannak a világon, mint ti"

Jaj szegényke. Szociális fóbiája van, mert youtube-n van nézettsége. Akkor MIÉRT youtubozik? Miért megy még sz@rni is kamerával? Volt olyan idő, amikor szó szerint hányta a videókat, napi 10 feltöltés minimum. Akinek valóban szociális fóbiája van, az nem akar emberek között lenni, nem akarja, hogy az emberek nézzék őt. Herbynek semmilyen szociális fóbiája sincs. Érdekes, akkor sincs neki, amikor az adományokat elfogadja, vagy amikor a boltba, kocsmába lemegy piáért. Kamubetegséget mindenki tud magának hazudni.


"Vagy csak irigyek vagytok rá"

Persze, nyilván irigy vagyok egy munkanélküli alkoholistára, aki gyerekektől kéreget pénzt mert a munka az büdös.


"Mert megvan az esze, hogy reklámokból összeszedjen annyit, hogy vett egy lakást"

Ha te ezt komolyan elhiszed, akkor menthetetlenül ostoba vagy, így ismeretlenül is, vagy csak egy pisis 10 éves, akinek fogalma sincs még a világ dolgairól meg a valós életről.


"A csajával együtt nagyon szimpatikusak, és jó példát mutatnak a társadalomnak, miszerint szakadj ki ebből a sittes világból, és éld a magad útját, nem kell, hogy kimossák az agyad."

Nagyszerű példa. Piálj egész nap, élj a csajod pénzéből (mellesleg már elvileg szétmentek), és okádd le majdnem a képernyőt másnaposan. Amit Herby csinál, az minden, csak nem követendő. Ha neked ő a példaképed, az mindent elmond rólad is. A videói a legkisebb kulturális műveltségi szinten sem ütik meg, képtelen káromkodás nélkül elmondani egy mondatot, és még lehetne sorolni.

Eléggé szégyen az a társadalomra, hogy vannak olyan nullás IQ-val és EQ-val rendelkezők, akik szerint Herby követendő példa. Remélem majd kinősz a nagy Herby imádatodból. Amint idősebb leszel, te is be fogod látni.

Mellesleg szerinted miért utálta meg mindenki? Mert kihasználta az embereket, nem dolgozik, alkoholista, és gyerekektől kéreget pénzt felnőtt "férfi" létére.


"Sokkal inkább gázabbnak tartom azt, hogy fiatalok, tiniknek kell küldeni neki karácsonyi ajándékot, mert a felnőttek erre nem hajlandóak"

Kell? Miért kéne? Aki küld neki valamit, annak annyi esze is van. Miért nem ad neki más valamit? Talán mert nem érdemli meg. Hallottam már róla ezt-azt, hogy mennyire lenéz másokat élőben (nem a kamera előtt persze), meg mennyire paraszt stílusa van. Így nem csodálom, ha a környezete utálja, mint a sz@rt.


"Fel kéne fogni, hogy az a jövő, amit a Herby csinál"

Ha te ilyen jövőt szeretnél, akkor hajrá. Ez csak téged minősít, nem minket. Mondd, te hány éves vagy? Mert stílus meg felfogás alapján komolyan nem tippellek 12-nél többnek (nem kell kamuznod, hogy 20+ vagy, mert úgysem hiszem el). Majd 10 év múlva gondolj vissza a kis példakép Herbydre, és majd hálát fogsz adni az égnek, hogy te nem ott kötöttél ki, ahol ő.

2017. dec. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!