Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról ha valaki...

Mit gondoltok arról ha valaki 20 éves elmúlt és még soha nem mosogatott?

Figyelt kérdés
Max. Pár poharat.
2017. dec. 16. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:
97%
Semmit. Olyan szinten szinten nem érdekel, amikor a Közel-Kelet megnégyszereződött az elmúlt száz évben, Afrikában is népességrobbanás van, globális felmelegedés van, nyakunkon az Iszlám, Kelet-Magyarország leszakad, a szociális olló egyre nagyobb és mindjárt itt a világvége
2017. dec. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsés :D


Mivel nem ismerem a körülményeit, alapból nem gondolok semmit. Lehet, hogy nincs keze. Lehet, hogy még neki is saját szobalánya van, nemhogy a családnak mosogató alkalmazott. Lehet lusta is vagy ügyetlen, aki míg elmos egy poharat, eltör kettőt. Fogalmam sem lehet, mi a helyzet.

2017. dec. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nem mintha komoly szakmai tapasztalat kellene hozzá, szóval eddig jól járt..

A sütés/főzés más tészta, azt gyakorolni kell.

2017. dec. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Semmit.


Én például 18 éves koromig szinte soha nem főztem magamnak. Szüleim mindig csináltak kaját én meg maximum kenyeret kentem meg. Ritkán jártam boltba, nem adtam fel számlákat, nem jártam postára. 18 évesen jajongott a fél rokonság hogy mi lesz majd velem ha egyedül leszek Pesten, nem lesz anyu meg apu aki mindent megcsinál.


Ahhoz képest 28 évesen építési projektek menedzselésében veszek részt, jól keresek, önálló életem van.

2017. dec. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
sunyi :)
2017. dec. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!