Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vizsgaidőszakban kifordulok...

Vizsgaidőszakban kifordulok magamból. Mit csináljak szerintetek? 20/L

Figyelt kérdés

az egésznapi tanulás és a vizsgákon stresszelés miatt mindent elhanyagolok...

alig eszem, a külsőmet is. A párommal is alog találkozom, nincs kedvem hozzá. A szüleimmel is alig beszélek.

Kiüresedem, rideg vagyok és végig irigykedem azokra akik bulizni járnak. csak túl akarok lenni az egészen. Sírok is. Vizsgák előtt hasmenésem van


2017. dec. 16. 22:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Vizsgadrukk,szorongás,depiszagú a dolog. Meg kellene találnod az egyensúlyt a kötelezettségeid és a szórakozás között. Nagy rajtad a nyomás,és lehet,hogy úgy érzed,hogy neked ilyenkor nem szabad jól érezni magad,csak tanulni és güzülni és teljesíteni,de ez nem így van. Igenis kell pihenni,kikapcsolódni,legalább 1-1 vizsga után. Önjutalmazni akár apróságokkal (én mindig csokit meg új tollat vettem), beszélgetni egy jót,meginni egy teát egy baráttal stb. Már ha nem akarsz totál kibukni. Hosszú depis évek tapasztalata mondatja ezt velem. Vitamint is szedjél és ha úgy érzed,hogy nagyon befordultál,menj el pszichológushoz. Nekem segített. És úgy láttam,még örültek is nekem a sok drogos után. Szóval figyelj oda,hogy mikkel tehetnél jót a kis lelkednek. Ha lerobban,cseszheted a sulit. Nekem passziválnom kellett egy félévet.
2017. dec. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kitartás,kitartás.

Nekem is vannak gondjai vizsgaidőszakban. Egy az,hogy itthon vagyok sokat,nem kell bejárni órákra,utazni és így még több időm van gondolkodni a nem létező szerelmi életemen. Ugyanis vége lett egy kapcsolatomnak ,amit nagyon nehéz volt lezárnom..néha néha még vissza is esek.

De , igyekszem a pozitív oldalát nézni,hogy ez lefoglalja a gondolataim,és aztán ha jól sikerül is a vizsga,büszke vagyok magamra. Tehát nekem ebben okoz örömöt.

Így ,hogy neked van párod,és boldogan megvagytok,akkor itt neked a motivációddal lehet talán gond a tanulásban.Ezt azért mondom,mert szerelmi bánatban nagyon nehéz tanulni...mint köztudott,de olykor tényleg gyógyszer. Nálad ez nincs.Kérdés az,hogy mennyire szereted amit tanulsz...vagy ha nem is,de mennyire tudsz rá úgy gondolni,hogy ez hozzá tartozik a végső célodhoz...

Szóval szerintem a miérteken gondolkodj..

2017. dec. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Hagyd ott a sulit, legyél közmunkás! Hiány szakma. Havi 40e ft.
2017. dec. 17. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon fontos, hogy figyelj az egészségedre is! Hidd el, nem ér annyit a vizsga, hogy elhanyagold a külsőd vagy koplalj! Szedj multivitamint, egyél sok gyümölcsöt, igyál sok folyadékot, pihenj, amikor lehet. A tanulás is jobban megy, ha időnként megpihensz.
2017. dec. 17. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Miss Endzsi ***** válasza:
Szívjál kicsit, dőlj le, dőljetek le együtt a barátoddal. Csináljátok együtt. Majd szexeljetek.
2017. dec. 18. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!