Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek normális, hogy...

Szerintetek normális, hogy anyám naponta a fejemhez vágja, hogy mennyire bánja hogy létezem és hogy nélkülem végre nyugalma lenne és mindig mindenért én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés
14/l
2017. dec. 17. 20:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez egyáltalán nem normális dolog.
2017. dec. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
23%
Öleld meg ilyenkor és mond neki, hogy szereted. Próbáld ki!
2017. dec. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagy bunkóság ilyet mondani, erről nem te tehetsz, ez az ő döntése (vagy felelőtlensége) volt.
2017. dec. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez ugye nem volt komoly kérdés? Persze hogy nem normális.


És innen üzenem mindenkinek, akik leszólják a gyerekmenteseket, hogy gondoljátok végig, mielőtt hülyeségeket beszéltek. Itt az újabb példa, hogy nem kell mindenkinek gyerek, mert csak a baj van belőle.

2017. dec. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem az egy szégyen az ilyen nem tudom hogyan tud tükörbe nézni.


Itt is/errefelé nagyon nagy divat lett mostanában leginkább az utolsó cigók körében ez a viselkedés.

Mindenképp dicséretet érdemel...szégyen.

2017. dec. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Édesanyádnak nyilvánvalóan problémái vannak. Hogy milyen jellegűek, azt így nem tudom megítélni, de lehet nem ártana felkeresnie egy szakembert, aki segítene neki máshogy levezetnie a feszültséget, hogy ne minden rajtad csattanjon. Ez így egyikőtöknek sem egészséges.
2017. dec. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Magyarázd el szépen, hogy ő is elég szar anya, de neked, vele ellentétben, nem volt választásod, szóval nem pofázik, nevel.
2017. dec. 18. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
igen
2017. dec. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem normális.

Ilyet még akkor sem mond egy normális szülő, ha rosszul viselkedett a gyermeke. Ezért nem vagy hibás.


22/N

2017. dec. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!