Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ha naponta 100g tésztát, és...

Ha naponta 100g tésztát, és kb 2 teljes kiőrlésű kenyeret eszek (emelé ritkán adok hozzá mást is). Hízok, fogyók vagy normális mrad súlyom?

Figyelt kérdés
2017. nov. 8. 15:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Komolyan választ vársz erre a kérdésre?

Semmi mást nem szoktál enni csak 100 gramm üres tésztát meg kenyeret? Azt már meg se kérdezem hogy a két kenyér mit jelent, szeletet, kilót vagy mit. A testsuly a bevitt és a felhasznált kalória különbsége alapján változik, tehát a kérdés pusztán az étkezés alapján akkor se megvalaszolhato ha a tenyleges táplálkozásodat írtad volna le, mert anyagcseretol és a napi mozgasmennyisegedtol is ugyanígy függ.

2017. nov. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ennyit eszem mostanába...testmozgás napi 1-2 ora séta...
2017. nov. 8. 15:40
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha üres tésztát értesz a tészta alatt a két kenyér alatt meg két szelet üres kenyeret akkor nem a fogyás lesz a problémád hanem a belső szervi gondok, a vitaminhiány, energiahiany, máj, szív meg mindenféle problémák miután csak szénhidrátot eszel semmi mást
2017. nov. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Tehàt full CH-t eszel egèsz nap, emellè meg csak a napi kis séta? Szèpen hìzhatsz ha ìgy folytatod. Nekem szàlkàsìtàskor a napi 100 g tèszta az engedèlyezett Ch mennyisèg
2017. nov. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hát...ami a legfontosabb azt nem mondtam..bulimias vagyok..igy az egésznek semmi értelme..csak akkartam látni ha nem Lennék,,az" akkor hogy lenne....

Ezeket az ételeket akkor eszem mikor nincs falás rohamom....bár a tesztát mostaniba mindig kiteszem😔😑😑😑

2017. nov. 8. 16:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Jó, reméljük bele is döglesz hamarosan.
2017. nov. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha csak ezeket eszed, bulimiás is maradsz. Hasznos tápanyagbeviteled kb. 0.
2017. nov. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!