Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy ne mutassam ki, hogy...

Hogy ne mutassam ki, hogy szomorú vagyok? (15éves lány vagyok)

Figyelt kérdés

Nem szeretem az iskolámat, az iskolatársaimat, a szakot ahol vagyok. Sokszor vagyok szomorú ezek miatt, hisz minden nap oda megyek be. Nem nagyon beszélek senkivel, nincsenek barátaim.


Utálom, hogy szorongok az emberek közelében és nem merek nyitni senki felé, félek a véleményüktől. Ez egy informatikai iskola. Engem érdekel az olvasás, a rajzolás, a sport, a zenélés.

Ami őket érdekli, engem teljesen hidegen hagy. Így mikor alkalmam is lenne, félek, hogy felhozzák ezt a témát én pedig csak tudatlanul fogok állni.


A tanárok közül is van amelyik utál engem és mindig megkapom az utalásokat, hogy bizony nekem nem kellene itt lennem. Na, ezt osztálytársaim szemtől szemben meg is mondják. Mondjuk nem hiszem, hogy tömény rosszindulatból. Csupán nem értik.

Az iskolában megkaptam már, hogy antiszociális vagyok és depressziós. Pedig én sokat nevetek, tényleg.

Edzésen sem teljesítek úgy.

Így mikor hazaérek néha a sírás kerülget, nincs kedvem beszélni szüleimmel, és bunkó vagyok ilyenkor.


Mit csináljak, hogy ne lássák, hogy szomorú vagyok?

Lehet egyáltalán csinálni valamit?



2017. dec. 17. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen még simán kezdhetsz új sulit és be tudsz illeszkedni.
2017. dec. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Új suli?
2017. dec. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igaz, de nem mehetek át. Nem engedik, de ebbe már beletörődtem.:/

2.:Igen, középiskola.

2017. dec. 17. 20:26
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezen én is átmentem. 4 évig tartott, mert ugye annyi a középsuli. Gyűlöltem az osztályt, a szakot meg még inkább.

Bár szomorú nem voltam, de én voltam az osztályban a csendes, meg az oda nem illő meg egyéb finomságok. Pedig én is olyan voltam, mint te, mosolygós. Más osztályból találtam barátokat, volt szociális életem. Javaslom ezeket neked is.


Miért akarod titkolni,hogy szomorú vagy? Inkább beszélj róla a szüleidnek, ha beszélsz róla, attól is megkönyebbülsz.

2017. dec. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy nap a paraszt szamara beleesett a kútba. Az állat órákon át szánalmasan bőgött, miközben a paraszt megpróbált rájönni mit is tehetne.


Végül úgy döntött, hogy az állat már öreg és a kutat úgyis ideje már betemetni; nem éri meg kihúzni az öreg szamarat. Áthívta a szomszédait, hogy segítsenek. Mindegyik lapátot fogott és elkezdtek földet lapátolni a kútba.


A szamár megértette mi történik és először rémisztően üvöltött.


Aztán, mindenki csodálatára, megnyugodott. Pár lapáttal később a paraszt lenézett a kútba. Meglepetten látta, hogy minden lapátnyi föld után a szamár valami csodálatosat csinál. Lerázza magáról a földet és egy lépéssel feljebb mászik. Ahogy a paraszt és szomszédai tovább lapátolták a földet a szamárra, lerázta magáról és egyre feljebb mászott. Hamarosan mindenki ámult, ahogy a szamár átlépett a kút peremén és boldogan elsétált!


Az élet minden fajta szemetet és földet fog rád lapátolni. A kútból kimászás trükkje, hogy lerázd magadról és tegyél egy lépést. Minden probléma csak egy lehetőség a továbblépésre. Bármilyen problémából van kiút, ha nem adod fel, nem állsz meg! Rázd meg magad és lépj egyet feljebb.

2017. dec. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!