Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy ne legyen...

Mit csináljak hogy ne legyen ilyen elviselhetetlen az életem? (többi lent)

Figyelt kérdés
Most kezdtem a középsulit. És utálom....A szüleim nem engedték a kollégiumot így mindennap 5kor kelek hogy beérjek mert hát nem a szomszédban van.....mindig hét órám van szóval olyan három körül hazindulok és negyed 5re haza is érek....ez mind szép és jó de a buszon legtöbbször állni kell így a tanulást fél 5 után kezdem és egészen 8-8:30-ig tanulok....aztán kb 10kor lefekszek aludni....most kövezzenek meg nekem az a 7 óra alvás 15 évesen vajmi kevés ráadásul sokszor rémálmok nyugtalan alvás miatt felkelek...nagyon utálom ezt mert iszok egy kávét reggel de az szinte csak arra jó hogy ne aludjak el hanem zombiként kóboroljak a suliban....A másik probléma hogy nem sikerült beilleszkednem....A szünetekben legtöbbször egyedül vagyok mert kaksiznak a fejemre akkor is ha beszélek hozzájuk akkor is ha nem. Pár lányhoz szoktam odamenni de maguktól nem igazán szoktak jönni meg egy két fiú van aki néha érdeklődik hogy élek e vagy már meghaltam....de ez osszeszámolva tényleg csak kettő...szerintem a pszichológusok jót tudnának kaszálni belőlem mert egyre durvábbak a fóbiáim...pl mostmár olyan szinten érdekel mások véleménye hogy ha kicsit másabbul néznek rám darabokra hullik az a miliméteres önbizalmam...nem tudok úgy elmenni egy pár mellett hogy arra gondoljak nekem sosem lesz ilyen mert engem nem vesznek észre/csúnya vagyok/mindenki utál szóval a szokásos...amikor hazajövök mindennap tudnék sírni de visszatartom mert nem akarom hogy a szüleim aggódjanak vagy rosszabb esetben az édesanyám újból lehülyézzen. Félreértés ne essék én szeretem őket de ők úgy tekintenek rám mint egy hülye pimasz kis kamaszra akinek semmi sem jó aki mindig bunkó depis meg hangulatingadozásai vannak...de en tényleg tényleg szeretem őket és nem is tudnék nélkülül meglenni de olyan lelki fájdalmat tud okozni mikor anya közli hogy nekem csak a pénze miatt kell meg mikor apukám mondja hogy ne facebookozzak/chateljek már annyit...pedig mivel nincs kivel beszélni nem szoktam egyiket sem hanem híreket könyveket olvasok a telefonomon...a másik fóbiám ami kezd eldurvulni az a pókoktól való félelmem mert mostmar nem csak a pókoktól hanem minden rovartól és ízeltlábútól félek....de rettenetesen...néha annyi lélekjelenlétem nincs hogy sikítsak ha meglatok egyet egyszerűen lefagyok vagy bepánikolok....na hát erről ennyit...az utolsó az az hogy valószínűleg azért mert egyre kevesebbet eszek (étvágyam sincs meg időm se) meg kevesebbet is iszok így este felé ha felállok akkor azzal a lendulettel el is vesztem az eszméletemet pár pillanatra és le kell ülnöm....rosszabb esetben pofára esek de ez még csak 2x fordult elő.... na szóval ezek nekem nagyon megkeserítik az életemet...a sulit emiatt utálom magamat már rettenetesen gyűlölöm mindenért és sajnos az öngyilkos gondolatok is szaporodnak bár egyenlőre képtelen lennék megtenni valamelyiket is...remélem van valami megoldás és kérlek titeket aki bántó megjegyzést szeretne tenni az ne tegye mert nem azért írom ki ezt a kérdést hogy megalázzatok hanem mert nincs kitől kérdeznem....köszönöm <3 15/L

2016. szept. 13. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:
KI vagy merülve . Innen a sok kellemetlen tünet
2016. szept. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A bérlet olcsobb mint a kolesz? hmmm nehezen hihető ilyen távolságban. De ez a problémák időszakosak ebben a korban majd kinövöd nekem is megvolt ezek a problémák körülbelül a suliban szülökkel és a gondolatok is amik bántanak. Szenvedtem a kutyát se érdekelte elkönyveltek hogy ilyen vagyok és inkább magukkal foglalkoztak. Eltelt X év és tisztult a fejem már nem igazán izgat hogy nincs senkim hogy nem ugy nézek ki ahogy kéne, hogy nincs társaságom vagy baráti köröm. Légy erős édesem minden jo lesz és szép egyszer de addig is nem lesz könnyű. És keményen meg kell dolgoznod hogy ne roppanj össze és bird a dolgokat. A szövegem nem sok segítséggel szolgált de azért megprobáltam.
2016. szept. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
45%
Nem írta oda hogy miért nem engedik a kolit. Egyszerűen azért nem engedik amiért a rendes szülők nem szokták. Mivel nem látják a gyereküket és nem tudják nevelni. Én se engedném el ennyi idősen, csak fősulira. Szóval szüleid szeretnek és odafigyelnek rád, mint ahogy apud mondja is hogy ne lógj a chaten.
2016. szept. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szia, ahogy elöttem is irták kivagy merülve, pihenésre van szükséged!

Viszont enni mindenképp egyél rendesen, és szedj vitaminokat (hidd el sokat segített nekem is). jobbulást! :)

U.i.néha nekem is vannak "öngyi" gondolataim, de aztán felsorolom magamban mind azt ami miatt érdemes élni, és megnyugszom :)

15/L

2016. szept. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!