Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem vagyok olyan mint a...

Miért nem vagyok olyan mint a többi ember? Egyszerűen el vagyok a kis világomban, nem beszélek senkivel, elgondolkodom az élet nagy dolgain, nem járok sehova. Gond van velem? 23f

Figyelt kérdés
2017. dec. 17. 21:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Picit zárkózottabb vagy, de ezzel nincs gond, ha neked így jó. Az ember ugyanakkor társas lény, valamilyen formában igényled te is a szociális kapcsolatokat, csak feltételezem inkább a világhálón vezeted le az ezzel járó szükségleteket.
2017. dec. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Miert lenne gond veled? Csak vigyazz ... ha nem beszelsz senkivel, egy ido mulva mar senki sem akar beszelni veled, az eleted hajotorottje leszel.
2017. dec. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha tényleg így érzed jól magad, akkor semmi gond. Ha viszont belül igazából vágynál mások társaságára, csak van benned egy kis félsz, és ezért magad előtt is letagadod az igényt, az már nem annyira jó. Próbálj a lelkedbe nézni. Mindenesetre lehet így élni, amit leírtál, ha neked tényleg jó így, akkor nem kell változtatnod.

2017. dec. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Clay Morrow ***** válasza:
87%

Miért akarsz olyan lenni, mint a többi ember? A világ színes és így van helyén való.

Rajtad kívül száz meg ezer hasonló ember van, fele meg nem gondnak éli meg.

2017. dec. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ezt én is elmondhatom ritkán megyek valahova,de akkor nagyon kiadom magamból a feszkót. Egyébként meg biztos, hogy zárkózott vagy? :)


Szerintem nagyon sok függ a környezettől is meg nagyon sok mindentől.

Itt vagyok én aki külső szemmel antiszociális sokszor még én is azt gondolom magamról.


Viszont például most lett kocsim és máris azon kaptam magam, hogy folyamatosan mehetnékem van és leginkább emberek közé. Amikor elmész egy nagyobb városba akkor is zárkózott vagy?


Én mindig is zárkózott voltam itthon, egy olyan környéken élek ahol kevés ember van de az a kevés is egy kö**g nincs mit ezen szépiteni máshol is azok, de itt még ismerem is őket kb 10 ezer fős hely nincs is nagyon hova menni. Mindig van kb 10 nő akiért meg kell halni :D ezen osztozik a maradék :D :D szóval aztán nagyon nagy a szociális szabadság.


Tavaj nyáron csak elmentem buliba siófokra azt vettem észre, hogy én rám figyel mindenki az összes csaj én vagyok a központ és kapásból 5nél lehett volna valami.


Itt meg magasról szarnak a fejemre.


Szóval én nem mondanám azt, hogy te 100% hogy zárkózott lennél.


Egyébként mai napig is a legzárkózotabb haverjaim a legnagyobb állatok! Velük érzem a legjobban magam.


Nem az ilyen tipikus maga mutogató pö*söm tudja kikkel. 25f

2017. dec. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Azt hiszem én is a kis világomban élek. Mondjuk pár emberrel szívesen eljárnék ide-oda, de mindegyikkel van valami defekt a viszonyunkban, ami miatt csak sima beszélgetés szinten kommunikálunk ha összefutunk.

Én nyitott lennék a változtatásra, de már nem könyörgök senkinek.

Így maradt az egyedül eljárkálás. Koncert, mozi.. mikor mi. Nem mondom, hogy így képzeltem el az életem, de egy fokkal jobb, mintha otthon ülnék és elmenne mellettem az élet. Az élet dolgain nem szeretek filózni, inkább élni szeretem nem pedig okoskodni róla. De kinek mi a stílusa.

Amíg nem bántasz mást, addig azt teszel amit akarsz. A többség pedig SOHA nem követendő példa. Sőt..

35N

2017. dec. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Bihar Valatonon ***** válasza:
91%
Sokan vannak el a sajt kis világukban, és nagy részük jobban él, mint azok akik egyfolytában mások világában akarnak élni :)
2017. dec. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Értelmes életet tervezel...


Mi értelme a gondolatoknak, ha nem osztod meg senkivel...minek gondolkozol érdemi eredmény kivitelezése hiányában...


Ja, van gond veled, mert így egy napon rájössz arra, hogy semmid, senkid, semmi élményed nincs s minek élsz...még.

Mondjuk dolgozz csak s fizesd az adót....

2017. dec. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hehehehe. Te az "én" nevemben kérdezel. :D
2017. dec. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
92%
Bocs, ha kiábrándítalak, de pont olyan vagy, mint a többi introvertált ember :D
2017. dec. 18. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!