Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez mi lehet? Kivel tudnám ezt...

Ez mi lehet? Kivel tudnám ezt megbeszélni? 12/L

Figyelt kérdés
Pár hónapja elkezdtek kiközösíteni az osztályközösségből. A barátnőm elkezdett lelkileg bántani. Eleinte nem foglalkoztam vele viszont egyre jobban kezdett fájni az összes szó. Az első hónap után kezdtem úgy érezni nincs senkim, elkezdtem gyűlölni az embereket. Mostmár soha sem mosolygok, nincs jó kedvem és folyton sírok

#bezárkózotság
2017. dec. 18. 14:15
 1/9 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni hogy evészavarom lett és napról napra egyre jobban szédülök
2017. dec. 18. 14:17
 2/9 anonim ***** válasza:
Azért szédülsz, mert nem eszel. Egyél rendesen. Stresszes egy helyzet, de ne az egészséged menjen rá. A barátnődet kérdezd meg, mi baja veled. Valószínűleg megsértődött valamin, és így próbál visszavágni. Szépen meg kell kérdezni, mi a baja veled.
2017. dec. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyél csokit, ne találgass, kérdezz, kommunikálj!
2017. dec. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Jaj, kislány. :(

Nyugodtan írj nekem, átmentem hasonlón...


22/N

2017. dec. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ezt csak kizárólag velük tudod megbeszélni. Sem a szüleid, sem a tanárok nem szólhatnak bele abba, ki kivel barátkozik. Ha korábban jóban voltatok a barátnőddel, nyilván nem a személyeddel van problémája, hanem lehet, hogy tettél valamit, amin ő megsértődött. Valószínűleg csak egy apróságról van szó, emiatt nem szabad így összetörni...
2017. dec. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hiába beszélek velük nem mondanak semmit... Nem lehet az ilyen emberekkel beszélni
2017. dec. 18. 16:19
 7/9 A kérdező kommentje:
1-es kommentelő azért nem eszek mert nem tudok. Hányingerem lesz egyből vagy csak iszonyat keveset tudok enni...
2017. dec. 18. 16:23
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor csináld azt, hogy háromóranként eszel egy keveset! Akkor nem fogsz szédülni. Ha nem tudsz beszélni vele, akmor keress új barátokat az osztályban! A többiekkel jóban vagy?
2017. dec. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy csak a stressz miatt van gyomorgörcsöd. Próbálj naponta többször keveset enni, igyál cukros üdítőket, teát, egyél cukorkát. Így még kis adag kaja mellett sem fog leesni a vércukrod és nem leszel rosszul. Igyál citromfű teát kis kortyokban, nyugtató hatása van. Ha 1-2 héten belül még mindig nincs étvágyad, mindenképpen menj el a háziorvosodhoz és mondd el neki a problémád. A folyamatos sírás és szenvedés nem old meg semmit. Én is voltam már ilyen helyzetben többször is, és tudom, hogy rosszul hangzik, de semmi nem fog változni, ha csak magadat sajnálod. Ha nem tetszik a barátnőd viselkedése, akkor próbáld elkerülni, szólj neki, hogy zavar, amit mond neked. Az, hogy másoknak esetleg nem vagy szimpatikus nem a te problémád, a lényeg, hogy te jól érezd magad a bőrödben, szeresd magad. Még fiatal vagy, bőven lesz alkalmad az életben barátságokat kialakítani. A felszínes barátságoknál még az egyedüllét is jobb, kihasználhatod az időt arra, hogy fejleszd magad. Ha van olyan tulajdonságod, amit nem szeretsz, azon igyekezz változtatni. Próbáld elterelni a figyelmed a szomorúságról, olvass, rajzolj, tanulj, vegyél egy kutyát/macskát/hörcsögöt, írj történeteket, sportolj, süss sütit, nézz filmeket, sorozatokat, hallgass zenét stb. Így jóval több ismeretre teszel szert, mint a legtöbb kortársad, szélesedik az érdeklődési köröd, egészségesebb leszel, több embert meg tudsz ismerni a hobbijaid által, akikkel lehet, hogy jó barátságokat is ki tudsz alakítani.
2017. dec. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!