Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ismerkedtetek már itt ezen az...

Ismerkedtetek már itt ezen az oldalon össze valakivel?

Figyelt kérdés
Én nagyon szeretek itt beszélgetni, kíváncsi vagyok más hogy van ezzel
2017. dec. 18. 14:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
itt én még normális emberrel nem találkoztam
2017. dec. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Vannak egész normális emberek is itt azért, akikkel lehet beszélgetni mindenféléről, viszont személyesen nem találkoztam még innen senkivel és nem is tervezem.
2017. dec. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
32%

Igen, az első képcseréig. Ott rá kellett jönnöm, hogy túl jó képű vagyok az itteni lányokhoz, valamint túlságosan rendben van az életem. Kb 20 perc beszélgetés után érzem, hogy probálnak az emberek lehúzni, a bajaikat panaszkodják, amire nekem nincs szüksegem, mert nem igazi beszélgetés. És nem ér megsértődni, mert ez az igazság.

29/f

2017. dec. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Még nem, de nyitott vagyok az ismerkedésre! :) (barátkozásra)

Facebookon viszont már ismerkedtem össze emberrel... az egyik legjobb barátnőmmel, már 4 éve tartjuk a kapcsolatot és szoktunk találkozni is, ha megtehetjük! 17/L

2017. dec. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Folyamatban volt már a dolog párszor, de semmi sem lett belőle egyszer sem.
2017. dec. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!