Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van köztetek olyan, aki ezen...

Van köztetek olyan, aki ezen az oldalon ismerkedett meg valakivel? (barátság, szerelem) Meséljétek el a történeteteket! Pozitív, negatív sztorik egyaránt jöhetnek. Milyen téma kapcsán ismerkedtetek meg, és hogyan alakult ki ebből komolyabb kapcsolat?

Figyelt kérdés

2012. okt. 9. 13:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát, ez ugyan nem szerelem, inkább barátság.

Felvételiztem az SZTE-TTIK biosz szakára, és közben olvasgattam az egyetemmel, a karral, a szakkal foglalkozó oldalakat, fórumokat, vagy épp itteni kérdéseket.

Közben persze lakást is kerestem, valami olcsó albérletet, így meg is örültem, mikor találtam itt egy olyan kérdést, ami pont arra szólt, hogy elsős szegedi egyetemista közösen keresne lakást hasonló helyzetűekkel. Küldtem is neki egy privátot gyorsan, és mint kiderült, nemcsakhogy mindketten szegeden leszünk elsősök, de ugyanazon a szakon ugyanabba a csoportba vettek fel minket :D

Azóta ráadásképp még ugyanazzal a vonattal is járunk általában, segítjük egymást a tanulásban, vagy épp közös programokat szervezünk, azóta már kiegészülve persze plusz néhány emberrel.

2012. okt. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Van bizony! ;) Hát a miénk elég érdekesen indult az egyik kérdésére reagáltam aztán privátban kezdtünk el beszélgetni(vitatkozni)! :D De azóta is jól el vagyunk minden nap beszélünk viszont még egyszer sem találkoztunk. Mint kiderült elég messze lakunk egymástól,de ettől függetlenül tartjuk a kapcsolatot és majd lesz belőle valami...
2012. okt. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!