Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jöttetek már össze úgy valakiv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jöttetek már össze úgy valakivel hogy interneten ismerkedtetek meg? (Pl facebookon) Mi a véleményetek az e fajta ismerkedésről?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is:)

2016. jún. 17. 10:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen. 21/f
2016. jún. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az exem s meg a párom is netes ismeretség. Az exem egy levelezőtárs-keresőről, a párom Tinderről.

Szeretek így ismerkedni, élőben nem. Sokkal nagyobb biztonságban érzem így magam, plusz mielőtt randira megyek valakivel, letisztázhatunk pár dolgot, ami nekem baromira fontos egy kapcsolatban, és ha az illető másképp gondolkodik, akkor nem tettem egy felesleges kört.

22L

2016. jún. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
21 éves koromban társkeresőn, igen, majdnem egy évig együtt voltunk, de nem jött össze hosszú távon, viszont nem rajtunk múl. Azóta nem volt ilyenhez szerencsém. Most 31 éves vagyok.
2016. jún. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nem. Akit ott ismertem meg, az ott is akarta élni a "kapcsolatot" ami nekem nem fér bele.
2016. jún. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen,6 évvel ezelőtt a férjemmel még az iwiw-en 😁 a kisfiúnk most 4 hónapos,nagy szerencsém volt,ő előtte viszont rengeteg "érdekes" arcal találkoztam😁😀😂 már feladtam mikor jött ő💓😊.


34 éves nő

2016. jún. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Scream85 ***** válasza:

Nekem eddig 3 kapcsolatom volt, mindegyik netes társkeresőn indult. A jelenlegi páromat is ott ismertem meg, már 7 éve együtt vagyunk. Szóval nekem bejött az online ismerkedés :)


30/F

2016. jún. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A legutóbbi barátnőm társkeresőn ismertem meg, másfél évig voltunk együtt. Amúgy egyetértek azzal, amit # 2 ír.


24/F

2016. jún. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Exemmel és mostani párommal is online játékban (mmo) ismerkedtünk össze.

A direkt internetes ismerkedést én nem kedvelem, a társkereső számomra nem több, mint egy virtuális húsbolt, és ez taszít. Viszont az, hogy nem direkt módon, közös érdeklődési kör miatt kezdtünk el beszélgetni, ez teljesen rendben van.

26N

2016. jún. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!