Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem hallgatnak meg a...

Miért nem hallgatnak meg a többiek?

Figyelt kérdés

Szerelmi bánatom van (csak vigasz voltam mert összeveszett a srác a barátnőjével) és nem hallgat meg senki. Csak kapom a sablon szövegeket hogy hagyjad ő is csak egy szemét meg hogy minek éltem bele magam. Nekem csak egy kiadós lelkizésre van szükségem nem ilyenekre. Valóban csak egyszer találkoztunk mert elmentünk bulizni meg egyszer felhívott de komolyan beleszerettem. Csak magukkal vannak elfoglalva látszik hogy nem ilyen szívből biztatnak hanem csak odamondanak valamit. Mondom, hogy hiányzik erre elkezdi mondani hogy ő meg boltba megy délután...sírok mellette azt annyit mond hogy ne sirjá. A másik barátnőm meg mással van elfoglalva inkább ott hülyéskedik egyik osztálytársammal. A harmadik úgyszintén nem hallgat meg mert a pasijáról beszél. Az a legrosszabb az egészbe hogy én az összeset meghallgatom, beleképzelem magam a helyébe és kapnak tanácsot sőt akivel nem olyan jó a viszonyom tőle is megkérdezem mi a baja, bárkit szomorúnak látok mindenkihez odamegyek és meghallgatom. Akkor ők miért nem? Ráadásul nagyon ritkán van rossz kedvem nekik meg egy nap 4-szer.

17/L


2017. dec. 19. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Ki kíváncsi erre az ostoba rinyálásra szerinted? Senki.
2017. dec. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha segít írd ki magadból privátban...
2017. dec. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

a jót nem attól kapod akinek adod...hanem akitől nem várod


és a sírás is segít ilyenkor, nem szabad visszatartani

2017. dec. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!