Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok az olyan...

Ti mit gondoltok az olyan emberekről, akik csak azért hallgatnak egy bizonyos előadót/bandát, mert a tagok jól néznek ki?

Figyelt kérdés
Legyen az bármilyen stílus.
2017. nov. 20. 16:46
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Szánalmas.
2017. nov. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért kéne ez alapján bármit gondolnom róluk?
2017. nov. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Egyet értek az első válaszolóval. Én személy szerint a rockot és a metált szeretem és sosem azért ,mert helyesek a fiúk a bandában... Volt olyan együttes ahol a tagok nagyon gázosan néztek ki, de a zene és a front énekes hangja teljesen magával ragadott és akkor kizártak azt ,hogy hogyan néznek ki. Rohadtul nem az számít mert a zenét amúgy is csak hallgatod.
2017. nov. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Semmit! Mindenki azt csinál amit akar. Szerencsére nem kötelező Justin Biebert hallgatnom mert nem kötelező.
2017. nov. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
lány?
2017. nov. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én az ilyet sosem értettem. Én nem a szememmel szoktam zenét hallgatni, hanem a fülemmel. Aki fordítva teszi, az szánalmas a szememben.
2017. nov. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!