Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit jelentett ez a pszichológu...

Mit jelentett ez a pszichológusnál?

Figyelt kérdés
Egy kissé ideges szabad szájú pszichológusom van eddig se sokat jártam hozzá eztán sem fogok de most legutóbbi alkalommal egy rövid beszélgetés vége előtt azt mondta nekem zárás ként, hogy ne foglalkozzak mások véleményével és hogy mit gondolnak mert így nem tudok normálisan élni, erre én azt feleltem, hogy lényegében engem nem érdekelnek mások csak néha kicsit felidegesítenek. Erre ő azt válaszolta idegesen, hogy életképtelen bolond vagyok na viszont látásra.
2017. dec. 20. 13:13
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
Azt jelenti, hogy a pszichológus is ember! :D
2017. dec. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Biztos Csernus a példaképe
2017. dec. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Ha komolyan mondta, akkor ne menj hozzá többet!
2017. dec. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%

"lényegében engem nem érdekelnek mások csak néha kicsit felidegesítenek."


Üti egymást amit mondtál, mert ha tényleg nem érdekelne mások véleménye, akkor nem idegesítene. Még néha sem!

2017. dec. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Ez hozzátartozik, arra irányul 1. Ne szeress bele. 2. Bizonyíts.
2017. dec. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
44%
Keress egy fiatalabb pszichológust, nekem nagyon sokat segít a hölgy. Egy idősebb embernek nem is “mernék” úgy megnyílni.
2017. dec. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt hogy kettesekkel kapott épp hogy diplomát. Cseréld le azonnal... ilyet nem mond olyan ember akinek van egy kis empátiája/ önurama/ érzelmi inteligenciája. Pláne nem mond ilyet egy pszichológus
2017. dec. 21. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!