Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak a...

Szerintetek mit csináljak a pszichológusnál? :D

Figyelt kérdés

Anyámék elküldtek pszichológushoz, mert "visszahúzódó" vagyok. Pedig szerintem pont nem. Hétköznaponta mindig megyek valahová a barátaimmal. Bulizni is eljárok... Nem értem miért látták ezt a szüleim, hogy visszahúzódó vagyok. De mivel tudom, hogy nem vagyok az, ezért egy jó kis viccnek fogom fel a pszichológust. Holnap megyek először (csütörtök)

Szerintetek mit csináljak? Játsszam a depist, a hülye p*csát, azt, aki mindenen nevet, a tudóst vagy van valami más ötletetek? :D Csendben ülni nem akarok, a nem létező problémámról pedig nem lehet beszélni..


2015. márc. 25. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehetőleg ne szédítsd azt a szerencsétlen pszichológust...
2015. márc. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne játszd a depis hülye pic.sát. Beszélgess egy jót a pszichológussal, normálisan és akkor látni fogja, hogy nincs veled semmi gáz, és megmondja a szüleidnek.
2015. márc. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Trafó1 ***** válasza:
40%
Kezd ki vele, dekoltázs, szétnyíló combok stb, had lássa menyire nyílt vagy:-DDDDD
2015. márc. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát pedig valami mégiscsak zsizseg a fejedben, ha így reagálsz a pszichológus gondolatára. Normális ember úgy menne oda, hogy akkor beszélgessünk, lássuk mit mond, nem így, hogy milyen szerepet játszomn, hogyan rejtse el önmagát. Menj csak el, ártani biztosan nem fog.
2015. márc. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!