Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyi időbe telik kb, amíg...

Mennyi időbe telik kb, amíg egy netes troll befejezi a trollkodását?

Figyelt kérdés
Konkrét példákat is felhozhattok.

2017. dec. 20. 14:06
 1/9 anonim ***** válasza:
37%

Feltételezem a továbbiak lehetőségét

1. Szerelmes lesz (barátnő)

2. Értelmesebb tevékenységre lel (mondjuk egy nyeremény során egy nagyobb összeghez jut, és befizet egy világkörüli útra.

2017. dec. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Sose fejezi be mert nincs élete az ilyennek, max ha kitiltják mondjuk innen és nem tud visszajönni akkor itt befejezi.
2017. dec. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Attól függ hogy miket ir. Egyszerűen próbáld úgy felülmúlni hogy ne süllyjedj le a szintjére. Tehát próbáld meg udvariasan megkérni hogy ne csinálja tovább vagy akár megvarid és tűrod. Úgy is egyszer kínos belőle. Ez is attól függ hogy hány éves. Lehet valami zavarja és ezt másokon ebben az esetben most rajtad vezeti le. Tehát addig tropkodik amíg nála ez a dolog még nem oldódik.😊
2017. dec. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikor talál értelmesebb elfoglaltságot, de hogy ez mikor következik be, az kiszámíthatatlan. Már ha egyáltalán bekövetkezik...
2017. dec. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Aznap akkor, amikor lefeküdt aludni, és el is aludt. Hosszú távon ki tudja. :)
2017. dec. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az igazi mester trollok sose. Volt egy srác 3x-4x kitiltották, de mindig újra regisztrált, és lelkesen írogatott nekem különféle marhaságokat. Teljesen mindegy volt neki, hogy elolvastam, vagy nem, szépen, vagy csúnyán kértem, hogy ne, ő csak nyomta. Ezt nevezem kitartásnak.
2017. dec. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Amíg úgy érzi h senki nem eteti, és rájött nem tudja kiélni a frusztrációját.

Van rá egy trükköm hogy ne etesd őket: Ignorálás.

2017. dec. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a trollok sem egyformák? Én az utóbbi napokban szinte csak trollkodni jártam fel ide, 1-2 normális válaszom volt csak, amit komolyan is gondoltam, de nálam pont az etetés vette el a kedvem, abban nincs kihívás. :D Igaz, nem nevezném magam vérbeli trollnak, inkább egy olyannak, aki így, az év végére kissé elfáradt, és bár nem szokásom inni, de most piás is vagyok és mindenfélét írogatok...
2017. dec. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Amikor mindenki leszarja pl.


Amúgy ez nagyon igaz, egy cikkből van: "Makai Gábor pszichológus szerint ha valakinek nem kell adnia az arcát egy üzenethez, ráadásul nem négyszemközt fogalmazza meg negatív gondolatait, sokkal inkább engedi szabadjára a kontrollálatlan dühét, agresszióját.


– A rosszindulatú ismeretlenek úgy hiszik, ők az igaz­ság hírvivői, és ebbe a szerepbe burkolva átgondolatlanul tesznek negatív megjegyzéseket. Nagyon egyszerű, primitív gondolkodásmódra utal ez, a háttérben pedig sokszor az bújik meg, hogy az ismeretlen élete megkeseredett – mondta a szakember, aki szerint a mocskolódók tulajdonképpen azzal oldják a bennük felgyülemlett feszültséget, hogy a másik embert kritizálják. – A negatív gondolatokat nem szabad meghallani, hiszen felerősíthetnek bennünk különböző dilemmákat arról, hogy valóban mindent jól csinálunk-e – vélekedett Makai."

2018. jan. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!