Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vajna Tímea miért készíttet...

Vajna Tímea miért készíttet magáról ilyen kis rövidfilmeket?

Figyelt kérdés

Láttam egyet, elkezdtem nézni, gondoltam biztos valamit reklámoz, valami bikinit vagy mit tudom én. Vonaglott pár percig, aztán meg csak random odatették a nevét a végére.

Ez miért jó? Nem igazán értem az alap koncepciót, ő nem egy brand vagy ilyesmi. Nem hiszem, hogy bárki is komolyan venné amúgy sem.


Valaki elárulná, mi ezeknek a célja?


2017. dec. 20. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
szerintem semmi, celebkedik, be akar férkőzni a köztudatba, és van aki ad neki erre pénzt.
2017. dec. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%
Azok kedvéért, akik szeretik a lovakat.
2017. dec. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
Beteszi a portfóliójába. Elvégre Répás Lajos kell hogy mutasson valamit az ügyfeleknek az áruról.
2017. dec. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A köztudatba benne van, ez tény, de valakinek az elég hogy híres és kész? Engem nem zavar, hogy gazdag, hát valakinek jut, valakinek nem, na de ez nevetséges. Én teljesen úgy látom, hogy semmi célja nincsen, a semmit csinálja egész életében. Azt a sok pénzt tök jó dolgokra is elkölthetné. De így... Ő egy felesleges életforma.
2017. dec. 20. 23:11
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Valamire el kell verni a pénzt amit kap. És hát, szegénykének valószínűtleg az a vágya, hogy ő legyen az első számú cölöp...izé, celeb.
2017. dec. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!