Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mért jön ki az emberekből a...

Mért jön ki az emberekből a legundorítóbb stílus amikor Vajna Tímeát meglátják? Pl. neten Miért idegesítí ennyire a népeket?

Figyelt kérdés

Ha fb oldalát valaki megnézi láthatja, hogy mocskolja szinte mindenki aki azért odamegy mégis. Miért irritálja az átlagembert (gondolom zömében nőket) hogy egy szép nő és egy gazdag ember egy pár lett? Akkor is ha érdekből mindkét részről. És akkor mi van? Nekik ez így jó, mindkettőnek.

A nők nagy többsége is ugyanezt játsza csak kicsibe. Mind jó helyre akar kerülni ahol neki jó élete lesz valaki jóvoltából. Az nem baj? Vagy csak azt kell ennyire útálni aki sokkal jobban néz ki nálatok és és nagyot is kaszált? Más. Rengetegen azt is belefonják az ócsárolásba hogy a férje már öreg és nem is áll fel neki. Ez meg szerintem külön szintje az alpári butaságnak, így beszélni egy idős emberről.



2017. ápr. 8. 23:26
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Te vagy az Timike?
2017. ápr. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
13%

Mert a verbális mocskolódást nem büntetik, ellenben Amerikában ha valaki vérszemet kap egy ilyen felkapaszkodott senkiházi miatt, egyszerűen vagy betöri az orrát a nyílt utcán, vagy lelövi.

Ilyenre volt példa az évek során nem is egy.


24 éves létemre mindenki csodálkozik hogy miért vagyok nő nélkül, pont emiatt, mert nincs a családnak több tíz milliós autója, 50 milliós háza, sima egyszerű emberek vagyunk, de a szív/lélek senkinek sem fontos. Ahol én lakom pár háznyira arrébb egy igen pénzes szülők gyereke ismert jéghoki játékossal van együtt. Szóval mindenki oda húz ahol a javakat látja.



Az ilyeneket mint Ők mindenhol megvetik, aki idős férfi létére, unoka korú nővel van együtt az mi, ha nem kitartott szerep? Nem hiszem el hogy az emberek ebben a szerelmet látják, ha fele annyi pénze hírneve se volna az öregnek, szerinted kéne a csajnak akkor is? Tuti hogy nem, mert egy focistához menne mutatkozni.



A szemétségek mindig is kiakasztották az egészséges lelkű embereket, van akinek ez hihetetlen de így van.

2017. ápr. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen mocskolódó egyedek veszik gondolom a Blikket, Borsot is, hogy legyen min felháborodni, ezeknek cirkusz nélkül már nem élet az élet.


A kicsinyes egójukat azzal fényezik, hogy vajon hány lájkot kapnak a mocskolódó hozzászólásaikra. Én szégyellném magam, ha csak egyetlen ilyet ismernék közelről.

2017. ápr. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

2

Érdekes hogy te is a pénzre hegyezed ki.

De ennyi erővel utána kiábalhatnál az utcátokban mászkáló csajoknak, hogy mekkora büdös ku.vák meg a többi nőnek is akik jól mentek férjhez mert ők az okai a te helyzetednek. Azt mért nem teszed?

2017. ápr. 8. 23:52
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Második válaszoló nem tudom milyen elzárt lyukban élsz, de a legtöbb nő dolgozik, barátnőm is, akivel akkor ismerkedtem amikor munkanélküli voltam...rinyagép. Kérdező szerintem azért idegesíti az egyszerűbb embereket, mert sokan dolgoznak éhbérért, stb. Mondjuk nem tudom mitől lesz nekik ettől jobb, Timike meg kb. szarik rájuk.
2017. ápr. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%

#5

A legtöbb azért dolgozik mert tudják hogy megvénülnek, és nyugdíj nélkül nehéz lesz tengődni, egyébként meg ahol én lakom mind elvan műkörmözésből, pénztárosként, de a csávó meg keres bőven 300 kiló felett.

2017. ápr. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Sunshinedoll ***** válasza:
Az emberek mindig irigyen és utálkozva tekintenek azokra a nőkre, akiknek sok szép, drága dolguk van, most függetlenül attól, hogy milyen úton kapták vagy szerezték meg ezeket a javakat. Timi esetében még rávág egy lapáttal a trophy wife foglalkozása.
2017. ápr. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Irigyek, és lusták tenni magukért. Így hát könnyebb mást szapulni.
2019. nov. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!