Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jelent-e valamit az ha egy...

Jelent-e valamit az ha egy lány elég gyakran a saját nevem helyett, a pasija nevét illeti rám?

Figyelt kérdés

Szóval egy lányról van szó, nagyon jóba vagyunk...sőt túl jóba, de semmi nem volt/van köztünk. Régebben már majdnem úgy alakult.

Mostanában elég gyakran, ha meg akar szólítani nem az én nevem, hanem a barátja nevével szólít meg. Aztán kapcsol és a saját nevem mondja.


Jelent-e valamit?


2017. dec. 20. 22:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak azt, hogy fogyatékos
2017. dec. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Feledékeny, vagy egyszerűen nem tudja számon tartani az életében jelen levő férfiakat.
2017. dec. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, de a csajnak sokkal kínosabb lehet, ha a barátját is más nevén szólítja, pláne ha aktus közben.
2017. dec. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem jelent semmit csak ő jár a fejében általában és ezért az ő nevét mondja szerintem.
2017. dec. 21. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

“illeti rám”

Lenni külföldi cserediák, fordítani Google?

2017. dec. 21. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hogy hívják a csajt? Szenilla?
2017. dec. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
semmit. csak folyton a hapija jár az eszébe. minap a bátyámat hívtam a párom nevén. akkor most mi van??? semmi...
2017. dec. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én akkor csináltam ilyet ha fáradt voltam nagyon.. :/
2017. dec. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!