Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem számít normálisnak...

Miért nem számít normálisnak (vagy legalább elfogadottnak) Magyarországon az, ha valaki a saját neméhez vonzódik?

Figyelt kérdés

Lehet én vagyok túl naiv/derűlátó...stb., de nem értem miért kell undorító nevekkel illetni ha valaki akár a saját neméhez vonzódik, miért nem lehet csak szépen elfogadni? Miért, és mennyivel számítanak kevesebbnek olyan emberek érzései, akik a saját neműkhöz (is) vonzódnak? Nem az a szeretet lényege, hogy szívből jöjjön? És ha igen, miért kell problémázni azon, hogy mi van (vagy nincs) a szeretett személy lába között?


Így gondolkodok én. Édesanyám viszont elviseli őket, de ettől függetlenül undorítónak tartja, ha két azonos nemű csókolózik. És ha én is vonzódnék a saját nememhez, megmondta, hogy soha többé ne merjek a szeme elé kerülni.


Félreértés ne essék, 15 éves lány vagyok, és a fiúkat szeretem. Csak szeretném megérteni, miért jobb a homoszexuális embereket szidni, hogyha egyszerűen csak elmehetnének a téma mellett. Szóval ha utálják, (amit részben meg tudok érteni, bár egyet nem feltétlen értek vele) akkor miért nem fogadják el, hogy utálják, és hagyják békén, miért kell nyíltan utálkozni akár ártatlanokon is?



#fiú #meleg #homoszexualitás #lány #Pride megy mindenhol #egy kanál vízben meg tudnák fojtani egymást most az emberek #tudom hogy sose lesz béke a két tábor között #de érdekelnek a válaszok
2017. júl. 9. 09:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
Többezer éve ezt neveli belénk a társadalom. Ezt egy Pride felvonulás nem fogja megoldani. Már sokkal elfogadóbbak az emberek mint régen. Pl: a te gyerekeid már jobban lesznek nevelve, így nem lesznek 'utálkozóak'. Majd egy párszáz év mulva talán nem lesz ekkora felhajtás a melegség körül.
2017. júl. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
4%
Azért nem mett ez egy hiba az életben. Nem véletlen hogy németországba ezt nem fogadják el. Magyaroroszág a régi politikának nyitott és a hagyományos módon viszi ami jó hogy mindenki a férfi a nővel. Már azért sem egézzséges ha két saját nem egyesül mert abban sajnos lelkileg testileg rossz fájdalmas dolgok lesznek. Én különösen nem pártolom azt hogy valaki saját neméhez kötődik mert nem azért mert hogy képzelni meg ilyenek hanem mert nagyon egészség károsító tevékenység. És ami Istent illeti két nemet osztályt teremtett kezdetek óta. Hallottál már Ádám és Éva kiűzetés a paradicsomi történetről? . Meg nagyjából eltom képzelni azt hogy lehetséges olyan jövőbeli társadalom ahol saját nemeket adnak össze de abból nem fog szaporodni az elkövetkezendő generáció. A természetet nem lehet lebecsülni és a teremtés Isten munkáját. A jelenlegi emberi gondolkodás azon fókuszon van a 21_ik században hogy az emberek már elkezdtek kicsit növekedni de nem teljesen. Mert ha nem figyelünk az ördög behatol ls behatolt a bolygóra. Nem véletlen hogy tiltják a saját nemi kötődést . Abba hiba van. Ennyit mondhattam neked. Remélem elég okot és érvet mondtam neked hogy miért ne kötődj a saját nemedhez. Ja és mentális , és pszhihés gondokhoz vezet. 18/F vagyok. Bármi kérdésed van bármit tudni akarsz írhatsz privátban válaszolok neked.
2017. júl. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
90%
Ákos Zsolt: Az írásod alapján neked vannak mentális és pszichés gondjaid :D Ezen már komolyan nem tudom hogy röhögjek, vagy szőrnyülködjek, hogy valaki ennyire... buta.
2017. júl. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
8%

Talán azért, mert undorító, és gusztustalan. Nem véletlenül van 2 külön nem. Csakis férfi-nő kapcsolatból lesz utód, az a természet rendje, és nem más. Szexelhetnek amennyit akarnak, de soha nem lesz utód, mert nem normális dolog.


A másik meg ezek a felvonulások. Konkrétan idegesítenek. Jó, legyenek búzák, ha annyira akarnak. De miért kell felvonulni hozzá? Én sem vonulgatok, hogy juhé, ide nézzetek, te búza vagy, én meg hetero.

2017. júl. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
77%
#2: A homoszexualitás hasznos a bolygónkra nézve. Egyáltalán nem kár, hogy nen tudnak szaporodni, így is túlnépesedés van.
2017. júl. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

"mert nagyon egészség károsító tevékenység."

Mi az, ami a szeretetben egészségkárosító?

"Hallottál már Ádám és Éva kiűzetés a paradicsomi történetről?"

Nem, nem ilyen családban nőttem fel. Szüleim ateisták, én pedig nem kimondottan vagyok egy vallás hívője sem.

" ahol saját nemeket adnak össze de abból nem fog szaporodni az elkövetkezendő generáció"

Nem, ebből tényleg nem. De vannak olyan hetero párok is, akik nem akarnak gyermeket.

"Ja és mentális , és pszhihés gondokhoz vezet."

Ebből csak azt tudom elképzelni, hogy titkolniuk kell, nem lehetnek önmaguk, mert nem fogadnák el őket.

Nem azt mondom, hogy nincs igazad, csal mert én nem igazán hiszek a abban, amiben te. Hisz senki se tudja mi igaz ilyen téren.



Szóval aki szerint ez rendellenes, többnyire vallási okok miatt gondolja ezt?

2017. júl. 9. 10:06
 7/19 A kérdező kommentje:
És mikortól számít valaki homofóbnak?
2017. júl. 9. 10:07
 8/19 anonim ***** válasza:
11%
Azért mert ez még egy viszonylag normális ország.
2017. júl. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
85%

A homofób csürhével nem kell foglalkozni. Akinek nincs szexuális élete (vagy csak az egész élete egy ürülék) az kénytelen máséval foglalkozni.

A sok zseni meg még csak hírből sem hallott a WHO-ról. A WHO lassan 30 éve tette közzé, hogy nem, a homoszexualitás NEM betegség.


De ez sokaknak roppant nehéz felfogni ennyi év után is. Az ilyen embereket csak sajnálni tudom.


Érdekes egyébként, a 75 éves (mélyen vallásos!) nagymamám és az 50-es éveikben járó szüleim (plusz a további baráti/családi kör) teljesen elfogadó és toleráns. Persze, nem is senkiházi tudatlan prolikból állnak...

2017. júl. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
87%

Mert rengeteg a frusztrált ember. Nem csak a melegeket, de valakit mindig szidniuk kell meg valakin mindig ki kell tölteniük a saját frusztrációjukat meg sikertelenségüket.


Elég ha csak megnézel itthon is sok embert aki folyamatosan zsidózik, négerezik, libsizik, ha éppen az van terítéken az orvosokat szidja, az ápolókat szidja, a tanárokat szidja, ha pedig nincs semmi aktuális akkor a magyarokat szidja.


Az a gáz, hogy itthon egyébként bűn rosszak az életkörülmények, nincs normális élete az embereknek, bele vannak ragadva ebbe a vegetálásba, ki vannak égve és egyszerűen mindig a másikon próbálják vezetni a feszültséget meg mindig kell valaki akit hibáztathatnak nagyon sokszor a saját hibájukért meg gondjaikért, ami van az életükben.


Ehhez jön még a tanulatlanság, amikor napjainkban pl. milyen bőszen, habzó szájjal libsizik valaki, de azt se tudja mi az.


Szóval nagyon sok minden közrejátszik ebben, de egyébként alapjáraton már az sokat elmond egy emberről amikor az a legnagyobb meg legégetőbb problémája az egyetlen életében, hogy más éppen kivel bújik ágyba.


Ezekkel az emberekkel nem lehet mit csinálni egyébként, a következő generációkban lehet bízni, hogy tanultabbak, értelmesebbek lesznek meg másképp fogják látni a világot, ill. hogy nem a zsidózásban, b*zizásban fognak felnőni meg abban hogy utáljanak mindenkit, aki kicsit is más mint ő (egy teljesen magánjellegű dologban..)

2017. júl. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!