Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 23-24 éves fiúk, lányok....

23-24 éves fiúk, lányok. Eddig mit értetek el az életetekben?

Figyelt kérdés
Gondolok a tanulmányokra, munkára, párkapcsolatra, jövőképre, terveitekre.
2017. dec. 23. 08:02
 1/9 anonim válasza:

Szakma/jogosítvány megszerzése.

Gumigyárban dolgozom.

És tervezek kimenni olaszba a párommal.

Majd család alapítás.De azt nem külföldön.

23 F.

2017. dec. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
30%

Mi az, hogy párkapcsolat? A "pillanatnyi" családi állapottal bármit el lehet érni az életben? Most írjam le, hány csajjal voltam eddig? Ezt nem értem, amúgyis magánügy.



24 éves vagyok, ebben a tanévben fogok végezni fogorvosin. Másodjára vettek fel. Summa Cum Laude felé haladunk...

Jövő? Nagyon fényes! Tekintettel arra, hogy apukámat egész város ismeri, ő lassan készül nyugdíjba menni, átveszem a helyét!


Halálra fogom keresni magam pénzzel. Magánpraxisban 1 nap simán keresnek ügyes fogorvosok 100 ezret is.

Szóval nagyon fényes jövő!

De aki kepes volt az egyik legnehezebb szakon tanulni, rengeteg áldozattal, az meg is érdemli! Belőlem lesz valaki...

2017. dec. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%

#2 pont a magad fajták szoktak a legnagyobbat koppanni.... ne legyen igazam, es sok sikert, de egy kicsit szerényebben.


Én az Osztrákoknál kamionozok, házam, autóm pipa. Hamarosan haza megyek. Azért vagyok büszke, mert semmi segítseget nem kaptam semmihez....

Bár nem 23-24 vagyok hanem 25 😊

2017. dec. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%

Igaz hogy meg csak 19 vagyok de azert leirom,remelem nem gond :)

Ez az utolso evem a gimiben,aztan megprobalkozok az egyetemmel (penzugy es szamvitel szak)

Mar megvan a jogositvanyom es van 2 nyelvvizsgam (angol es nemet)

Parkapcsolat..hat ez elegge maganugy :D

De..lassan 1 eve vagyok egyutt a baratommal :)

Es a kesobbiekben szeretnek innen elkoltozni :D

De kitufja mi lesz meg addig

2017. dec. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kitudja* :D
2017. dec. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Végzős gimnazista vagyok, 2db tárgyból 5-ös érettségim van eddig, vissza van még 3. Mellé egy B2-es nyelvvizsga.

Van egy állásom amit nagyon szeretek, megbecsülnek és jól is fizet. Saját költségeim tudom fedezni belőle és félre is tudok tenni. (Magamtól kerültem be, nem kapcsolat miatt). Sajnos feljebbjutási lehetőségen annyira nem látok, szóval egyetem után nem maradok.

Van egy középkategóriás autóm amit teljes mértékben saját pénzemből vettem és saját pénzből tartom fent.

Párkapcsolatom jelenleg nincs, komoly pedig sosem volt.

Kicsit tartok hogy milyen egyetemre sikerül bejutnom. Félre tettem tandíj pénzt is, de ha sikerülne az állami támogatott akkor el tudnák menni egy szerény albérletbe.

Amire még régen büszke voltam az a sporteredmények. Állitólag lett volna jövőm benne. De abbahagytam, szóval már nem játszik.

19/F

2017. dec. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Technikusin végeztem, 2 éve dolgozom egy cégnél. Lépegetek előre szép lassan. A B kategióriás jogsim már 7 éve megvan, lassan szeretnék motorra is.

Van két autóm, meg 2 kismotorom.

Párkapcsolat terén sehol nem tartok...

Jelenleg gyűjtöm a pénzt, mert pár év múlva már jó lenne elköltözni itthonról.

2017. dec. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

én a szekrényem tetejét értem el eddig, azt is csak sámliról.


van egy biztosnak mondható melóm és egy király albiban lakok. Egy x*r kezdéshez képesz egész jó életem van.

2017. dec. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

nulláról rengeteg mindent..


aztán kockáztattam, elbuktam


a tanulsága viszont milliárdokat ér :)

2017. dec. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!