Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Most mi ez a szokás instagramo...

Most mi ez a szokás instagramon? :D

Figyelt kérdés

Bekövetnek hírességek, likeolják az első két posztom, bekövetnek, ha tetszik az instájuk akkor visszakövetem és kinyomják a követést. :D

(Pl: Éjjel-Nappal Bp., Alexandra Daddario, Skullcandy stb.)



2017. dec. 24. 10:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát vannak, akik a követőkre és a lájkokra mennek, elég szánalmas, ne kövesd vissza, ennyi :D
2017. dec. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez is egyfajta social media marketing. Bármennyire unszimpatikus neked, de ez az egyik legjobb módja az aktív követők szerzésének. Különben ha nem követed vissza őket akkor is unfollowolnak pár nap múlva.
2017. dec. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a lényege ennek, hogy észrevedd őket.
2017. dec. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Bekovetnek egy csomo embert, lajkolgatnak neki egyet kettot, hogy jopofizzanak, es ezzel lrgtobb embernel egy visszakovetest elernek. Majd 1-2 het mulva meg ugy kikovetnek teged mint a sicc, te meg tovabba is abban a tudatban fogsz elni hogy jajj engem xy bekovetett
2017. dec. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos egyre lazább az emberekben az "erkölcs". Egyre gátlástalanabb irány felé változik a legtöbb ember, a "közvélemény" meg egyre elfogadóbb az ilyenekkel szemben. Nem direktben értem az "elfogadást" - hiszen ha nem tesznek ellene, gyakorlatilag azzal is teret engednek az ilyesfajta nézeteknek. A legtöbb szociális média résztvevő az édesanyját eladná plusz 30 kedvelésért cserébe. (Tisztelet a kivételnek!) Természetesen önös érdekből követnek be, ritka az olyan eset, amikor tényleg érdekli őket a másik. Szóval legtöbb esetben "haszonszerzésből" kifolyólag követnek be, (majd vonják vissza.)


Személyes tapasztalatom, hogy én is jártam már Hozzád hasonlóan nem egyszer. Viszont tapasztaltam olyat is, hogy bekövetett "híresség" tényleg abból az okból, mert tetszik neki az, amit csinálok. (Nem egy "átlagos" Instagram felhasználó voltam, aki snapchat-filteres képeket, meg az új cipőjét posztolja ki, mint a sok átlagos felületes retardált.) Ők nem is vonták vissza. Természetesen külföldi "hírességről" beszélek. Felvilágosultabb országokban még tudnak az emberek őszintén nyitni egymás felé úgy, hogy nem várnak ellenszolgáltatást cserébe. Nagyon sok tanulnivalója lenne kis hazánknak.

2017. dec. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez már kezdetek óta van. Nem követném őket vissza.
2017. dec. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#5

Ez egy üzlet, egy iparág. Ha nem tetszik akkor tedd privtáttá a profilod és folytasd tovább az életed. Egy marketing fogás mivel a közösségi médián való hirdetés (Youtube, Facebook, Instagram) annyira fellendült, hogy egy-egy fizetett hirdetésért már simán odadobják a te éves fizetésed többszörösét. Ha nem tetszik, hogy ilyen módon szereznek követőket az emberek akkor menj ki az utcára és tépd le a plakátokat is mert azt is az arcodba tolják, mégsem kíváncsi rá senki.

Neked is volna mit tanulnod, nem csak kishazánknak. El sem hiszem, hogy valaki még ennyire a mesékben él és azt hiszi, hogy a közösségi média nem a pénzről szól.

2017. dec. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!