Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » WTF "PC" ideológia? Csak...

WTF "PC" ideológia? Csak engem zavar már rohadtul?

Figyelt kérdés

Üdv

Elég érdekes a téma, sőt megbotránkoztató de érdekel ti mit gondoltok.

Kezdhetném hogy nem vagyok rasszista, de ... de nem fogom.


Több éve már hogy a "pc" mint társadalmi egyenlőség megjelent. Vagyis 10-20 éve még csak segélyekben, manapság viszont jogokban és mindenhol, minden területen.

Hogy mire gondolok?


Nem mondható ki hogy x y rassz bűnözése nagyobb, mert az rasszizmus, sőt ez ellen tenni se lehet mert az szintén az.

A támogatásokat nem lehet tőlük elvenni semmilyen alapon. Előnyben kell részesíteni rendszer szinten őket, mind munkahely tekintetében mind tanulmányokban.


Ez pedig csak a jéghegy csúcsa. Manapság a ,,ha nem tetszik ne mondj semmi" elv érvényesül.

Gondolok itt önmegvalósító leszbikre, 140 kilós fürdőruha modellekre bármely önmegvalósításra.



A lényeg hogy ti is észrevettétek ezeket? Ti mit gondoltok erről? Hová fog ez vezetni?

Hiszen nem túl titkoltak az adatok sem, de mégse mer senki se tenni valamit.



2017. dec. 25. 20:27
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Ja igen, felhozhatnám még akár a kötelező filmkvótát amerikában, vagy a feketék elsőbb felvételét munkahelyekre.


Nálunk a cigánybűnözéssel szembeni eltekintést...


Igen lehet mondani hogy a fehér ember is lop bűnözik stb, de bűn és bűn között is van különbség, és büntetés és büntetés között is.


De mint tudjuk... vannak egyenlőbbek az egyenlőknél.

2017. dec. 25. 20:30
 2/16 anonim ***** válasza:
43%
Nem. Engem is zavar
2017. dec. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Na legalább nem vagyok egyedül:D


Amúgy isten lássa lelkem ha nem kvóta alapján kapnának dolgokat nem bánnám. Ha ő lenne a legjobb a szerepre, ő ásná a legjobban a kertet, vagy ő könyvelne a legjobban... de az hogy fel kell venni mert nem fehér, meg kell ide hogy színesedjünk... undorodom már ettől.

2017. dec. 25. 20:45
 4/16 anonim ***** válasza:
53%

Teljesen jogos, sok dologról nem beszélhetünk, mert még a végén beletaposnánk szegény kiragadott csoport önérzetébe. Pl csak merjek olyat mondani, hogy "kortól, rassztól, társadalomtól és vallástól függetlenül minden közösségben statisztikailag a férfiak követnek el több erőszakos bűntettet. A migráncskák közül is a férfiakkal van a baj, hiszen ők erőszakolják az európai nőket és ők robbantgatnak szerte a világban, nem az általuk elnyomott fejkendős nők, amerikában meg minden évre jut jóformán egy hangzatos tömeglövöldözés amit egy """"mentális beteg"""" férfi hajt végre, nézd meg a diktátorokat afrikában, vagy azt az alacsony kis pingvint észak-koreában, mind férfi, és én sem a nők miatt félek végigmenni az utcán éjszaka..." és máris jönnek leugatni a francba. Pedig mindez tény, a női erőszak ugyan létezik, de világszinten eltörpül a férfi erőszak mellett.


Ugye, hogy neked is lenne pár epés megjegyzésed hozzám, kérdező? Ez a píszí kultúra csak azért szúrja a csőrötöket, mert tőletek próbálnak védeni kisebbségeket, de ha arra kerül a sor, általában a konzervatívabb emberek üvöltenek a leghangosabban, ha őket éri olyan (jogos) kritika, amilyeneket ők akarnak osztogatni másoknak. Persze tényleg jobb lenne, ha ki tudnánk mondani a tényeket sértődés nélkül, de... a te oldalad készen van erre?

2017. dec. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Valóban...

De vannak tények amiket be kell látni, és ami ellen tenni kell.

Valljuk be hogy minden korosztálynak/rassznak megvan a maga rákfenéje.

Most itt a férfi női dologba ne menjünk bele, mert a 2 fél egymást máshogy bünteti. Az egyik testileg, a másik pedig lelkileg. (persze kiragadott példák csupán, de általában ezek mennek).


Amúgy ha azt mondanák hogy a 20-30 év körüli fehér férfiakra 3 év helyett 10 jár lopásért ám legyen úgy, ha ők a legveszélyesebbek, vagy erőszakért, DE! ez minden csoportra legyen így és ne adjunk nekik jogokat mert más a bőrszíne, sőt... azzal senki nem fog jobban beilleszkedni hogy jajj fiam te lopj csak úgyis max 1 évet kapsz más meg 3 at.


ÉS IGEN! én fehér emberekre is ráfognám hogy 60 éves kor felett pl ne szavazzon mert rohadtul megvezethető a többség, de a PC jegyében ezt se lehet megtenni mert a jogok. (de nézz végig a gyökeres fideszes öregeken, akik mindent elhisznek)


Úgyhogy igen szerintem mindenkinél nyilvánosságra lehetne hozni egy ilyen adatot és ez alapján beszabályozni.

2017. dec. 25. 21:00
 6/16 anonim ***** válasza:
49%

"ÉS IGEN! én fehér emberekre is ráfognám hogy 60 éves kor felett pl ne szavazzon mert rohadtul megvezethető a többség, de a PC jegyében ezt se lehet megtenni mert a jogok. " Anyám 63 éves és egész napos munka után is frissebb az agya, és messze értelmesebb, műveltebb, mint az ideírogató emberek nagy része. Tehát végiggürizte az életét, felnevelt két gyereket egyedül, még most is segít, akinek tud és akkor x év után legyen kuss a neve? Nem Fideszes amúgy és k..rvára nem megvezethető.

Ez azért már színtiszta nácizmus.


De ha téged különböztetnének meg, mert alacsony vagy, vagy mondjuk a férfi impotenciával viccelnének, az remélem nem zavarna ez esetben.


Nagyon fiatal lehetsz ilyen mentalitással, nekem is voltak hasonló gondolataim 13-14 évesen.

2017. dec. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
52%
Ja a szabályok mindenkire vonatkozzanak, csak rád nem...tipikus.
2017. dec. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
4%
a pc, a safespace ideológia, a gendermozgalom és a blm meg antifa típusú mozgalmak hozzák el a szólásszabadság végét, és a neoliberalizmus diktatúráját. Nézzétek csak meg, hogy pl hogy jöttek rá arra, hogy a #meetooval, le tudnak nullázni embereket a nyilvánosságot és a bulvármédiát használva. Gyakorlatilag ha már csak a gyanú felmerül (semmi bizonyítékkal), bírósági tárgyalás és vádemelés nélkül is elítélnek és kirekesztenek embereket, gyakorlatilag megsemmisítve ezzel a további lehetőségeiket. Ez csak egy kiragadott jelenség, de sok ilyesmi zajlik és lesz is még a közeljövőben.
2017. dec. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Természetesen nem anyukádról beszéltem hanem általánosságban az idősekről.

Tipikus kivételnek a legnagyobb a hangja, hogy márpedig én vagyok a "gonosz". Nem azt mondtam hogy kuss de alternatív megoldást lehetne találni miszerint lenne egy nyugdíjas érdekképviselet párttól függetlenül.


Mr tipikus, milyen szabályokra mondtam hogy rám ne vonatkozzon? Én éppen azt írtam hogy mindenkire vonatkozzon egy statisztika alapján mely alól én se legyek kivétel, de ahogy látom nehéz volt értelmezni a szöveget :(


Valamint még annyit.

Volt szerencsém nyugdíjas gépészmérnök hölggyel vitatkozni a megújuló energiáról... szerintem fontos és megoldható, szerinte pedig tönkreteszi az életteret.

2017. dec. 25. 21:20
 10/16 anonim válasza:
42%

Ez tényleg így van. Nevetséges ami Amerikából kiindult.

Már szó szerint ha nem tartozol valamihez inkább ki se menj, mert akkor te biztos gyűlölködsz.


A south parkban is szerepel az egész pc dolog...

Az önmegvalósítást annyira védik, hogy te ha megszólalsz amivel önmagad valósítod meg konkrétan szétszednek.


Ne legyél átlagos, és legyen nagy a hangod hogy tudj harácsolni és sírni a jogokért, de kötelességek nélkül.

2017. dec. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!