Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Menjek szilveszterkor vagy ne?

Menjek szilveszterkor vagy ne?

Figyelt kérdés
Szilveszterkor elmennék egy barátnőmmel házibuliba, ahol ő ismer embereket, a pasija is ott lesz, én viszont csak a barátnőmet ismerem onnan. Nem vagyok olyan, hogy egy ismeretlennel 5 perc alatt összebarátkozom, viszont ha oda nem megyek akkor sehova sem és nem akarok itthon maradni. Szerintetek menjek vagy ne?

2017. dec. 26. 18:54
 1/6 Zoli780806 ***** válasza:
Menj!
2017. dec. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
vigyél 2 energia italt meg egy pezsgőt jól benyomsz tőle és hidd el jó lesz társaságnak Kulka János is
2017. dec. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Menj.

De ha tudsz, akkor vigyél magaddal valakit. Egy barátnőt, tesót, akárkit akivel jóban vagy.

Mivel a barátnőd több mindenkit ismer a buliból, ezért lehet, hogy nem csak végig veled lenne, de egyedül sem hagyna ott.

Jobb lenne, ha vihetnél te is még valkait.

De egyébként meg simán lehet ismerkedni.

Egy kis alkohol és mindenki a barátod lesz.

Én rengeteg idegennel ismerkedtem már buliban régebben. Jobban barátkoznak az emberek, több témátok van, mint józanul.

Ne félj tőle, menj, majd feltalálod magad.

2017. dec. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.^^ arra én is gondoltam hogy viszek valakit még, de más felé mennek így nem tudok kit vinni. Valószínűleg megyek, beszéltem barátnőmmel és addig amíg mással nem nagyon beszélek nem hagy magamra^^ :D
2017. dec. 26. 21:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Vigyél magaddal egy gázsprayt is...ismeretlen emberek s alkohol;)
2017. dec. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
menj, reggelre úgyis beiszol
2017. dec. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!