Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meleg kérdés. Összejöttem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg kérdés. Összejöttem egy sráccal szilveszterkor. Külföldön dolgozik, január végén megy vissza, és szeretné ha vele mennék. Menjek? Maradjak? Csak aktív szerepet vállalja.

Figyelt kérdés
2015. jan. 2. 18:10
 1/9 anonim ***** válasza:

Próbáld valamennyire megismerni a hónap végéig.

Ha ùgy itéled, jó srác és nem valami paraszt, akkor menj el vele.

Én is elmennék! Komolyan.

külföldre hová amugy?

26L

2015. jan. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ööö...ne?Nem vagyok meleg ezt szögezzük le.

De gondolj már bele,szilveszterkor összejöttél vele,és 1 hónap után kimennél vele külföldre?Alig ismered...vagy nem most találkoztál vele először?Mert akkor kicsit lenne más a helyzet,de szerintem nem jó ötlet,gondold ezt át alaposan.

2015. jan. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát ez az.
2015. jan. 2. 18:16
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
most a kérdéshez mi köze van annak, hogy csak aktív szerepet vállal?
2015. jan. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
5# attól hogy elmegy az országból GYK-ra még feltud jönni... :"DD
2015. jan. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az hogy a női szerep jutna nekem. Én vinném a háztartást is. Stb
2015. jan. 2. 18:33
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egy hónap után még a sima összeköltözés sem jó ötlet, nemhogy mindezt egy másik országban! Magamból kiindulva csak passzív biztos hogy nem lennék, nemhogy még a háztartást is csak én vezessem. :D A következő mi lesz, húzzak szoknyát? :D Hát kösz nem... Szerintem ne menj, de a te dolgod eldönteni lehet hogy pár év múlva visszanézve életed legjobb döntése volt vele menni, lehet hogy nem. :)
2015. jan. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez alapján amit írsz nekem az jön le hogy csak azért kellenél a srácnak hogy akit megdughat és aki mos-főz-takarít rá. Persze nem tudhatom hogy tényleg ez-e a helyzet, de én a helyedben nagyon meggondolnám! Egy hónap alatt nem lehet kiismerni senkit, szerintem korai még ilyenkor összeköltözni.

25/F

2015. jan. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Rebelle válasza:

7/8 nagy nevettem rajtad:D


Es a kerdezonek: Dehogy menj el!

2015. jan. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!