Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Szilveszterkor egyedül hova...

Szilveszterkor egyedül hova menjek? Több éve 1 barátom sincs mit csináljak jól érezem magam? Vagy lenne valaki társiságom bulizni? Valami csoport nem hívna meg? Soha nem házibuliztam még

Figyelt kérdés
Szilveszter
2017. dec. 18. 22:07
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Jó nagy troll vagy!😅
2017. dec. 19. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
csak jó szeretném magam érezni mert még olyan soha nem volt ez miért baj? ne oltsatok negatív komenteket nem kérek
2017. dec. 19. 01:16
 3/9 anonim ***** válasza:
47%

gyere velem

elmegyunk kocsikazni a belvarosban

aztan beulunk egy szimpatikus helyre felcsipni nehany helyes peldanyt

2017. dec. 19. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%

Nekem sincs, mégsem jut eszembe idegenekkel menni bárhova is.

Miért pont szilveszter zavar? Máskor nem vagy egyedül? Te is el akarod mondani magadról, hogy felhajtottál pár repedtsarkú példányt, ahogy az előző tahó írta? Nagy tervek..

35N

2017. dec. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
Én 3 éve szilvesztereztem úgy hogy egyedül voltam. Akkor fogtam magam és neki indultam csak úgy egymagam a városba hátha találok valami jó helyet ahol el lehetek. Mivel akkor a barátaim szanaszét voltak, mindenki az új saját társaságával bulizott, a gyerekkori legjobb barátom meg a csajával ment wellnessezni. Akkor egyedül "túráztam" egyet a kisvárosba, elég sok hangulatos kocsma volt ahol volt valami buli féle. Aztán találtam egy helyet a kisvárosba ahol valami bált tartottak azt hittem ilyen idősebb embereknek való buliról van szó, de amint beléptem oda szinte csak korombeli 20-35 év körüli embereket láttam. Ezen el is csodálkoztam de ott olyan jó társaságba keveredtem bele akikkel nagyon jól elvoltam. Igaz szoros barátságot egyikkel sem kötöttem, egyedül csak egy akkor 18 éves kiscsajjal aki szintén egyedül indult útnak neki egyáltalán nem voltak barátai. Vele is elvoltam még, utána még párszor elmentem vele erre-arra csavarogni de nem vittem túlzásba vele mert kiderült hogy ő nem valami beszámítható ember, így jobbnak láttam ha szépen lassan véget is vetek annak a barátságnak mert eléggé arra utalt a dolog hogy ő érdekből szeret barátkozni, el is szólta erről magát, tehát egyértelmű volt a dolog hogy ki akar használni.
2017. dec. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
igen szilveszter kedvenc ünnepem az igaz hogy minden nap egyedül vagyok és rossz de nem soká szilveszter után születésnapom is van csak próbálkozok kocsikázni nem mennék ez nem jó jelre utal
2017. dec. 19. 15:02
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is írhatna valaki. Egy huszonéves srác :D
2017. dec. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csak vannak ismerőseid! Kérdezd meg őket, nem lehetnél-e velük, vagy nem tudnak-e jó programot..
2017. dec. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nincs ismerősöm 1 barátom volt csak de ö meghalt
2017. dec. 21. 23:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!