Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Isten vagy Sátán? Melyiket...

Isten vagy Sátán? Melyiket érzed közelebb magadhoz?

Figyelt kérdés
2017. dec. 26. 19:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Mikor melyiket. Komoly háborút vívnak ám bennem. Hol az egyik kerekedik felül, hol a másik. Nem vagyok elmebeteg, de pontosan érzem ezt. Van, hogy elönt a szeretet, kedvesség, máskor meg simán ledobnám az atomot a Földre. Szerintem a legtöbben így vannak ezzel, max nem beszélnek róla.
2017. dec. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
25%
Isten. Tudom milyen amikor senki sem ért meg és külön világban élsz totál egyedül.:D
2017. dec. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
37%
Mivel mind 2 kitalált lény, így egyiket sem.
2017. dec. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
27%
Kitalált lényhez is érezheted közel magad...XD
2017. dec. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Itt most az isten és sátán leginkább egy lelkiállapotnak az összefoglaló neve.
2017. dec. 26. 19:44
 6/11 Metionin ***** válasza:
73%
Ha nagyon választani kellene, akkor inkább Sátán. Istent egy önző és gonosz lénynek képzeltem már gyerekkoromban is aki parancsokat osztogat, elvárja hogy imádják, de igazából mindig is egy gyenge valaminek képzeltem el, hiszen mi másért lenne szüksége emberi lelkekre. A gyerekkori filozófiám szerint azért ennyire fontos neki hogy az emberek hozzá kerüljenek a haláluk után, mert ő azoknak az energiájából él. Anno ezt hittanórán is előterjesztettem de a pap nem díjazta. :D
2017. dec. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
35%

Jób könyve.


Azt régen olvastam, és úgy döntöttem. Jobb mindkettőtöl távolságot tartani.

2017. dec. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Itt talája, aki érdekel.


Jób könyve


[link]

2017. dec. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
58%

sátán:

- egyedülálló szülő nevelt, aki elhanyagolt a francba

- fiatalabb koromban folyton dicsértek azért, hogy milyen ügyes és tehetséges vagyok, most meg... ehh...

- néha, amikor egy önhitt hangulatomban körülnézek, és azt látom, hogy milyen sz@r a világ, egy pillanatra azt érzem, hogy "na ezeknél én jobb vagyok" de aztán visszalendít a valóságba a felismerés, hogy én sem vagyok a legjobb helyen a lehetőségeimhez képest

- volt egy lázadó korszakom

-------------------------


isten:

- néha jobban szeretem és többre tartom azokat az embereket, akik tisztelnek és szeretnek engem, bár annyira nem, hogy elátkozzam(vagy meg is öljem) és a pokolba kívánjam azokat, akiknek közömbös vagyok


Szóval nyert a sátán.

2017. dec. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9%
Csak ez a két fantasy könyvszereplő játszik? Egyiket se szeretem, mert nem bírom a rajongótábort.
2017. dec. 27. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!